ABD DE BİR MÜZE KRİPTO ÖDEMELERİ ALMAYA BAŞLADI

0 0

Cleveland Ohio şehir merkezindeki büyük bir müze ve eğitim tesisi Büyük Göller Bilim Merkezi 13 Kasımda başlayan bir ödeme yöntemi olarak Bitcoini kabul etmeye başlayacak.

Great Lakes Bilim Merkezinin CEOsu Kirsten Ellenbogen kurumun yerel blok zincir ekosisteminin büyümesini kolaylaştırmak için kripto kabul etmeye karar verdiğini söyledi.Konferans çevresinde çok fazla heyecan var. Ellencoogen bitcoinin kabul edilmesinin Clevelandda bir blockchain ekosistemini büyütme momentumunun sadece küçük bir parçası olduğunu belirtti.Büyük Göller Bilim Merkezi tarafından kripto entegrasyonu İsviçreli lüks saat üreticisi Hublotun sınırlı sayıda Bitcoin temalı spor saatinin 210 parçasını 210 parça başına satması için Bitcoini başarıyla entegre etmesinin ardından geliyor.

ABD DE BİTCOİNİ KABUL EDEN ÜÇÜNCÜ MÜZE

Floridadaki Kıyı Bükümleri Müzesi ve Floridadaki St. Petersburg Tarih Müzesi oldukça uzun bir süredir BTCyi kabul ediyor ve Büyük Göller Bilim Merkezi resmen ABDde kripto para bir ödeme yöntemi olarak kabul edilen üçüncü müzedir.Floridadaki Kıyı  Müzesi ve Floridadaki St. Petersburg Tarih Müzesi oldukça uzun bir süredir BTCyi kabul ediyor ve Büyük Göller Bilim Merkezi  ABDde kripto para bir ödeme yöntemi olarak kabul edilen üçüncü müze.

2013 yılında Kıyı Müzesi ilk olarak Bitcoini entegre etti. O sırada bir müze sözcüsü şunları söyledi:

İtiraf etmeliyim ki herkesin BTCyi ziyaret edip kullanacağı konusunda şüphelerim var. Ama denemekten birşey çıkmayacağını düşünüyoruz ve ilk olduğumuzu söylemek oldukça güzel.

Beş yıl hızlı ilerleyen Bitcoin ICE Fidelity Nasdaq ve New York Menkul Kıymetler Borsası gibi büyük ölçekli kuruluşlar tarafından uygun bir varlık olarak kabul edilen 110 milyar $ değerinde önemli bir değer haline geldi.Ellenbogene göre ziyaretçiler kripto para kullanarak giriş bileti satın alarak Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA)  Glenn Ziyaretçi Merkezini ziyaret edebilirler.Yeni başlatılan mobil uygulama ziyaretçilere yeni bir deneyim sağlamak için  sanal gerçeklik kullanmaktadır.

Geçtiğimiz yıl konukların uzaydaki alevlerle deneme yapmasına ve uzay aracını test etmesine izin vermek için sanal gerçeklik kullanan mobil uygulamanızı başlattık. Şimdi de telefonlarını kullanarak Bitcoin ile girişlerini ödeyebilecekler ”

Bitcoinin entegrasyonu ziyaretçilere NASAnın öncülük ettiği işi daha iyi deneyimleme çalışma ve değerlendirme olanağı sağlamak için sanal gerçekliği kullanan yeni bir mobil uygulamanın başlatılmasının ardından kurumun ikinci büyük girişimidir.

Hublot ve Büyük Göller Bilim Merkezinin başarılı girişimi tarafından görüldüğü gibi Bitcoin gibi büyük kripto para birimlerinin entegrasyonu küresel pazarda yeni bir trend haline gelmiştir.Bitcoinin uluslararası kullanıcı tabanının yanı sıra hızla büyüyen kripto para birimi dijital varlıkların mağazalarda ve satıcılarda kullanılmasının yollarını aramaktadır. Bitcoinin entegrasyonu kripto para piyasasında tüketicileri hedeflemenin etkili bir yolu haline geldi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku