NEM (XEM)’de ayı-boğa kapışması…

0 19

NEM (XEM) 12 Aralıkta yükseldi ve fiyat 027688 dolar genel dirence ulaştı. Ayılar şu anda bu dirençteki yukarı hareketi durdurmaya çalışıyor.

Bununla birlikte boğalar mevcut seviyelerden çok fazla vazgeçmezse traderların aceleyle kar realizasyonu yapmadıklarını gösterecektir. Bu fiyat aralığını genel direncin yakınında tutabilir.

Yükselen 20 günlük EMA (0.209 dolar) ve genel direncin yakınındaki RSI en az direnç yolunun yukarı yönde olduğunu gösteriyor. Boğalar fiyatı 027688 doların üzerine çıkarabilirse XEM / USD paritesi 03564607 dolara kadar hareket edebilir.

Ayılar genel direnişi agresif bir şekilde savunuyor. Fiyat 20-EMAdan geri dönerse 0.27688 dolarlık bir kırılma olasılığını artıracaktır. Yukarı eğimli 20-EMA ve pozitif bölgedeki RSI boğaların üstünlük sağladığını gösteriyor.

Bu varsayımın aksine fiyat hareketli ortalamaların altına düşerse trend çizgisine düşüş mümkündür. Bu desteğin altında bir kırılma boğaların hakimiyetini kaybettiğini gösterecektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku