73 milyar dolarlık şirketten Bitcoin’e yatırım kararı

0 0

Bitcoin yaratılmasından bu yana yıllar içinde büyük bir hızla büyüdü. Şimdi kripto meraklıları ve kriptoyla ilgisi olmayanlar tarafından benimsenmeye başladı. Bununla birlikte dünya çapındaki çoğu yatırım ve işletme finansal piyasadaki varlıklarını artırmak için artık kripto kullanmayı tercih ediyor.

Avustralya merkezli bir menkul kıymet yatırım platformu olan Pendal Group bunu göz önünde bulundurarak Bitcoin yatırımını duyurdu. Yatırım platformunun kasasında 73.6 milyar dolar gibi bir miktarın bulunması Bitcoini benimsemesi dijital varlığın fiyatına büyük bir destek olacak.

Kripto artık hedge fon dünyasındaki yüksek oyuncular tarafından benimseniyor

Tahvil Başkanı Pendel Group Vimal Gor tarafından yapılan açıklamada firmanın Chicago Ticaret Borsasında Bitcoin Vadeli İşlemlerine yatırım yapmaya karar verdiğini çünkü Bitcoinin şu anda ana akım bir seviyede benimsenmeye başladığını söyledi.

Bitcoindeki bu en son destek ve yatırım Bitcoine desteklerini gösteren çeşitli kurumsal kıyafetlerin arkasından geliyor. Gor “Şimdi görebileceğimiz gibi hedge fon dünyasındaki tüm büyük oyuncular şu anda Bitcoin için desteklerini gösteriyor ve şu anda dijital varlığa yatırım yapıyor” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku