720 MİLYON $ LIK BİTCOİN CÜZDANI UYANDI – PEKİ SAHİBİ KİM?

0 1

Kripto Dünyasının gizemleri bitmiyor.

Dört yıl sonra 720 milyon dolarlık bir uyku devi uyandı.100 milyon dolar ile Ağustos sonunda on gün boyunca Bitfinex ve Binance taşındı.Bitcoin cüzdanı toplam arzın 111.141 BTC veya% 0.52sini içeriyor.Bu hareketsiz fonların ani hareketi piyasa fiyat hareketinde yıkıcı bir potansiyele sahip olabilir.Özellikle de fonların sahibinin kim olabileceğinin tahmini Reddit yazarlarından sleuth u / sick_silkden geliyorsa.

Reddit kullanıcısı faaliyeti temsil eden grafiklerle birlikte her bir işlemi detaylı olarak takip eden bir dizi yayın yayınlayarak fonların hareketini kripto topluluğunun dikkatine sundu.İlk gönderi 31 Ağustosta yapıldı ve fonların milyarlarca dolarlık ticaretini ele geçiren şimdiki karanlık web pazarına bağlanabileceğini gösterdi.Bunlar reçeteli ilaçlar yasadışı silahlar ve pornografi kötü amaçlı yazılım bilgisayar korsanlığı hizmetleri çeşitli suç faaliyetlerine yönelik rehberler ve diğer karaborsa malları ve hizmetleri gibi.

u / Sick_Silk şu yazıyla dikkat çekiyor;

Büyük bir SilkRoad cüzdanın sahibinin fonları 3 gün içinde aktif olarak hareket ediyor ve 100 tokenlık parçalara alt cüzdanlar ile bölünüyor.Orijinal cüzdan şu anda 844 milyon $ değerinde (diğer #Bitcoin çatallarını hesaba katmadan) değerlendirilen 111.114.62 BTC / BCHye sahip.Bu alt cüzdanlardaki son hareketler 9 Mart 2014 yapılmış.Parçalar zaman içinde 60.000 tokena daha sonra 30.000 / 20.000 / 10.000 / 5.000 / 500e ve şimdi 100 tokena ayrıldı. ”

u / Sick_Silk fonların hareketini temsil etmek için özel grafikler oluşturdu.En son işlemleri gösteren kırmızı düğümlerle (<1 ay) oldukça yakın olanları (<1 yıl) gösteren mavi düğümler ve daha büyük olanları belirten yeşil düğümler (> 1 yıl).Çizelge Bindit ve Bitfinexe taşınan 100 milyon $ ı temsil ediyor ve Redditteki  daha fazla çizelge ve bilgi mevcut.

Neden Önemli?

İlginç bir gizem olmanın yanı sıra bunun gerçek dünyaya yansımaları olacaktır u / Sick_Silk Ağustos ayında görülen son fiyat düşüşünün bu fon hareketinin en azından kısmen sorumlu olabileceğine inanıyor.Bu durum tüm Bitcoin tedarikinin% 052sinin piyasayı ciddi şekilde manipüle etmek veya istikrarı bozmak için fazlasıyla yeterli olmasıdır.Gerçekten de raporun kamuya açıklanmasından bu yana fonlar zaten 80 milyon dolar daha düşük.u / Sick_Silk henüz yorum isteklerine yanıt vermedi ama bundan sonraki gelişmeleri merakla bekliyoruz.


Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku