Ünlü Analist: 5 NFT Projesi Haziran Ayı İçin Gizli Bir Cevher !

87

Kripto para trader’ı ve analist, Austin Arnold, Haziran ayında yatırım fırsatı sunan ve fiyatı artma potansiyeline sahip beş NFT projesinin ismini açıkladı.

ECOMI ve SUPER büyük yatırım fırsatı sunuyor

818 bin takipçisi için yayınladığı yeni bir videoda Arnold, ECOMI (OMI) ile başlıyor. Analistin listesinde bulunan altcoin’lerin hepsi NFT token. ECOMI, dijital koleksiyon pazarı VeVe’ye güç veren bir Blockchain. Arnold’a göre, VeVe’nin pop-kültür ikonlarıyla ortaklığı, gelecekte dijital varlık için yükseliş katalizör olabilir. Analist şunları söyledi:

Benim için pop kültürüyle entegrasyon, ECOMI’nin gerçekten beni heyecanlandırdığı yer çünkü diğer kripto para birimleri hala yalnızca benimsemeyi umuyor, hala farkındalık umuyor, ECOMI bunu başardı. VeVe, Warner Brothers, Capcom ve DC Comics gibi markalarla şimdiden büyük ortaklıklar kurdu.

Arnold’un listesindeki iki numaralı altcoin, Superfarm (SUPER). Superfarm, kodlama becerisi gerektirmeyen zincirler arası NFT çiftçiliği için bir platformdur. Analist, projelerin pazarlama, kaynak yaratma, geliştirme, danışmanlık ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi yerleşik araç kullanarak platformda başlatılabileceği konusunda iyimser olduğunu belirtiyor. CoinGecko’ya göre SUPER şu anda 0,77 dolardan işlem görüyor.

Bu iki NFT projesi radarınızda bulunsun

Arnold’un “kripto para birimi alanında çok daha gizli bir mücevher” NFT projesi olduğuna inandığı MurAll (PAINT) listede üçüncü sırada yer alıyor. MurAll, sanatçıların PAINT tokenı kullanarak katkıda bulunabilecekleri ortak bir dijital tuvaldir. Her PAINT tokenı iki piksel çizebilir ve tıpkı gerçek hayattaki boya gibi yalnızca bir kez çizmek için kullanılabilir. Analist şunları ekledi:

MurAll kesinlikle izlenmesi gereken bir altcoin ve bu arada bugün bahsedilen diğer tüm altcoinlerden çok ama çok farklı bir şey yapıyor.


Arnold’un radarındaki dördüncü NFT token, eşler arası pazarlar ve e-ticaret uygulamaları oluşturmak için bir platform sağlayan Origin Protocol’dür (OGN). Kullanıcılar ayrıca stablecoin OUSD üzerinden ve OGN stake etme yoluyla getiri elde etme olanağına sahiptir. Arnold, Origin’in popüler DJ ve sanatçı Justin Blau ile ortak olduğunu belirtiyor. Trader, ortaklığın “benim için önemli bir faktör” olduğunu söylüyor.

Analist RFOX tokenı ve projesine inanıyor

Arnold’un Haziran ayı listesindeki son NFT odaklı kripto para, sanal pazar ekosistemi RedFOX’un yerel tokenı olan RFOX’tur. Projenin RFOX VALT’ı, sanal vitrinler, reklam panoları, toplantı yerleri ve daha fazlasıyla artırılmış gerçeklik (AR) ağı kurmayı hedefliyor.

RFOX’a göre ekip, “Blockchain akıllı sözleşmeleri ve NFT’ler aracılığıyla yayınlananlar da dahil olmak üzere dijital öğeler sunmanın yanı sıra VR/AR (sanal gerçeklik) ve AI (yapay zeka) içerecek.” Analist şu açıklamayı yaptı:

Bugün listemizi oluşturmalarının nedeni, yakın zamanda ralli yapacak olan RFOX VALT’ı duyurmalarıdır. Yani en basit ifadeyle, bunu potansiyel olarak bir sonraki Decentraland (MANA) olarak düşünün. RFOX, kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunan tamamen sürükleyici bir sanal ekosistem başlatıyor. Bu, trader’lar gibi geleneksel ticari işletmeleri gerçek dünya ekonomilerini taklit eden benzersiz NFT’ler üzerine kurulmuş sanal bir ekosisteme dönüştürme kapasitesiyle birleşiyor.

 

 

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku