40 milyon dolar topladı, lansmanını duyurdu.

0 2

Blockchain platformunu finanse etmek için 40 milyon dolar toplayan Celo Celo Gold tokenlerinin transferine izin vermenin ardından Mainnet lansmanını duyurdu.

Celo bir ERC-20 token olan Celo altınının (cGLD) transferleri blok içi yönetimle etkili hale getirildi. Bu da platformla bütünleşmek için karşılıklı yapılan transferler ücretsiz anlamına geliyor. Şirket dünya çapında 100den fazla bağımsız doğrulayıcının taahhüdü tutkusu uzmanlığı ve katılımı için teşekkür etti.

XRP İÇİN KARAMSAR TABLO… TIKLAYIN

Celo 12 Mayısta CoinListteki Hollandalı bir açık artırmada ağ için 10 milyon dolar topladığını açıkladı.

Ancak son açık artırmadan toplanan fonlar Celoya yatırılan toplam varlıkların sadece dörtte birini oluşturuyor. Şirket Blockchain platformu için Polychain Capital ve Andressen Horowitz gibi firmalardan 30 milyon dolar topladı.

Ayrıca şirket cGLD için fiyatları bir uzman ekip aracılığıyla blok dışından blok içine getirmeyi Celo Dolarlari hayata geçirmeyi ve Mainnet’i portföyünden piyasaya sürmeyi planlıyor.

Celo kurucusu Rene Reinsberg Celo Cüzdanın Mainnetin son adımı olduğunu ve cGLD sahiplerinin cep telefonlarıyla dünyadaki herkese Celo Doları gönderebileceklerini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku