XRP için karamsar tablo

0 0

Googleın Rippledeki risk sermayesi yatırımına öncülük eden bir teknoloji girişimcisi olan Kevin Rose blockchain teknoloji şirketinin ve kripto para birimi XRPnin ilk günleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

TechCrunch ile yapılan bir röportajda Digg kurucu ortağı Kevin Rose Rippleın amacının şirketlere Blockchain teknolojisini kullanarak kurumsal yasal ve rahat bir ödeme fırsatı sunmak olduğunu belirtti.

BİTCOİN İNTERNETİN PARASI OLACAK… TIKLAYIN

Rose röportajda “Rippleın erken aşamalarına baktığımda standartları belirleme işlem yapma ticari bankalarla çalışma ve Blockchain teknolojisine dayanan bir omurgaya sahip bir şirket olduğunu düşünüyorum. Buradaki motivasyon ticari bankaları kolaylaştıracak ve onları anlayacak ve kabul edecek bir teknoloji yaratmaktı. Çünkü sadece bazı tanınmayan insanlar tarafından bankalara yaratılan blockchain teknolojisi ile rahat değillerdi” dedi.

Rose 2013 yılında Google risk sermayesi tarafından Ripplea yapılan yatırıma önderlik etti.

“XRP uzun vadeli olmayabilir”

Rippleın kripto parası XRP şüpheli ve XRPnin uzun süre hayatta kalıp kalamayacağından emin değil. Bunun yerine Rose Rippleın küresel havaleleri çözmek için uzun vadeli bir sistem planladığını belirtiyor.

Konu ile ilgili olarak Rose “Rippleın kullanım alanını hiç para olarak görmedim. Bu sistemi her zaman ödemelerin kapasiteye yerleştirileceği bir sistem olarak gördüm” şeklinde konuştu…

Son olarak Rose sınır ötesi ödemelerde kripto paraların çok geniş şekilde kullanılacağını ve tüketicilerin de sahne arkasında bir şirket dijital bir para kullandığı zaman bunun farkına varılamayacağını belirtiyor. Başarılı girişimci sistemin zaman geçtikçe olgunlaştığını ve anaakım olmaya başlayacağını bunun da yaklaşık 20 senelik bir zaman dilimi alacağını söyledi.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku