‘4’ büyükten ortak kanı: Bitcoin’de büyük ralliye hazır olun

0 0

Dört ünlü Bitcoin maksimalisti Peter McCormackin ünlü ” What Bitcoin Did” podcaste katıldılar ve en büyük kripto para biriminin geleceğini yorumladılar.

Nic Carter Tuur Demeester Robert Breedlove ve Alex Leishman açıklamalarda geleceğin BTC için çok iyi olacağını ve önümüzde büyük bir rallinin olacağımızı söyledi.

Bazı para birimlerine dikkat

Castle Island Venturesdan Nic Carter önümüzdeki 24 ay içinde bazı para birimlerinde ciddi çöküş olacağını düşündüğünü söyledi:

 “Önümüzdeki 24 ay içinde 90ların sonlarında Asyadaki mali krize benzeyen bazı durumlar olacağını düşünüyorum. Sovyetler Birliğinin dağılmasından sonraki olaya benziyordu… O sırada meydana gelen olaylar bölgeseldi. Böylece bir yerden bir yere atladı. Bunlar bulaşıcı! Dolar o zamanlar güçlüydü. Şimdi bazı egemen ülkelerde ciddi borç yığınları görüyoruz. Gelişmekte olan piyasalar borçlanmaktadır. Ne yazık ki yüz milyonlarca insan perişan olacak. Bu kalabalığın bir kısmı yerel para birimlerini bırakmak için Bitcoine geçebilecek. Ayrıca dolar olarak da gidecek. Burada istikrarlı kripto para birimleri de olacak. Gelecek yıl başlayacak harika etkinliklerle karşı karşıya kalacağız.”

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

“Büyük ralliye hazır olun”

Adamant Capitalin kurucusu Tuur Demester 5 ila 10 yıl içinde bu borç yükünün ekonomileri mahvedeceğini ve herkesin büyük bir Bitcoin rallisine hazır olması gerektiğini belirtti:

 “Bence Bitcoin bireysel bir sigorta poliçesi. BTC almak için bir fırsatımız var. Aslında bu konuda çok şey söylendi. Biraz al ve sonra nasıl tutulacağını planla. Geleceği düşünün. Önce sen al sonra sen sakla ama onu farklı yerlerde tutmalısın. Anahtar kelimelerinizi kaybettiğinizde BTCleriniz geri gelmeyecektir. Sigortası yok. Velayet işini bölmeliyiz. Bitcoin mitingleri en yaygın tür değil. 10 kez 100 kez rakamlar kısa sürede gelebilir. Ne yapacağına karar verir. Vergi sorununu atlamayın. Şimdilik mantıksız görünebilir ancak 2017de çok fazla acı vardı. Eminim büyük bir Bitcoin ralli gelecektir. Bu sadece değil. İlk para veren şirketler sigorta şirketleri olacak. 10x 100x olduğunda onlardan bahsediyoruz.”

Parallax Digital CEOsu Robert Breedlove Bitcoinin toplanacağı fikrini de kabul ettiğini söyledi:

“Turrun fikrine katılıyorum. Önümüzde büyük bir miting var. Birçok insan 2017de bir mitingin bir daha olmayacağını düşünüyor. Para zirvede siyasi belirsizlik… Mükemmel bir fırtınadan hemen önünüzdeyiz ”

River Financial kurucusu Alex Leishman kendi şirketi de dahil olmak üzere Bitcoini alan geniş bir kitlenin gördüğünü söyledi:

“Gelecek yıl makroekonomik açıdan olacak gerçekten hiçbir fikrim yok. Ancak birçok insan daha fazla BTC almaya başlayacak. Birçok insanın satın alacak birçok farklı hikayesi var ve Bitcoin alacaklar. Alırlar. Bunu biliyorum”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku