4 Ayda Yüzde 4.800 Artış Kaydeden Bu Altcoin Nisan İçin Mükemmel Bir Tercih!

0 346

Uzun zamandır radar dışında kalan bu kripto para varlığı, yıla parlak bir başlangıç ​​yaptıktan sonra ilk 10’a girmeye hazırlanırken manşetlerde yer almayı başardı.

CoinMarketCap’e göre, eşler arası (P2P) dosya aktarım tokenı BitTorrent (BTT), bu yıl yüzde 4,817’lik kazanç kaydettikten sonra, kripto para sektöründe dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve CoinMarketCap’e göre 1 Ocak’ta 0.00029 dolar’dan 5 Nisan’da 0.01426 dolar’a yükseldi.

Altcoin’in piyasa değeri, yılın başında yaklaşık 310 milyon dolar’dan 4 Nisan’da 10.5 milyar dolar’ın üzerine çıktı.

BTT’nin yükselişini sağlayan bilinen bir temel katalizör yoktur.

2021’de piyasa değeri bazında 63’üncü en büyük kripto para olarak başlayan kripto para varlığı için heyecanlı bir yolculuk oldu. BTT, zirvede kısa süreliğine de olsa ilk 10’a girmeyi başardı. O zamandan beri geri çekildi ve şimdi 20. sırada oturuyor.

BTT şu anda düzelltme yaşıyor olsa da, tader ve kripto para stratejisti Kaleo, kripto para varlığının tekrar ilk 10’a gireceğine ve parabolik bir ralli yaşayacağına inanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku