Deneyimli Analist: “Bu 4 Altcoin Geleceğin Mücevherleri!”

94

Kripto para projelerini yakından takip ederek gözlemleyen popüler kripto para analisti bazı yorumlar yaptı. Analist, bir sonra gerçekleşecek boğa piyasası döneminde mücevher kadar değerleneceğini düşündüğü 4 altcoin projesini açıkladı. Kriptoarena.com olarak analistin takip ettiği altcoin’leri sizlerle paylaşıyoruz.

Guy: “Bu altcoin projeleri değerlenecektir!”

Gerçekleştirdiği bir YouTube videosunda, Coin Bureau’nun Guy adı ile tanınan sunucusu, içinde bulunduğumuz dönemin önemli “kripto kışı” olarak şekillenmeye devam edeceği ifade ediyor. Ayrıca genişletilmiş ayı piyasasını dikkatli bir şekilde ele almayı planladığını da söylüyor:

“Önümüzdeki haftalarda ve aylarda yapabileceğim hamleler açısından, dürüst olmak gerekirse, oldukça sıkı şekilde inceliyor olacağım. İçinde olduğumuz dönem zor ve çok belirsiz zamanlar barındırıyor. Bu nedenle, geri çekilmek ve gelecekteki potansiyel değerleri belirlemek adına zaman ayırmak için daha uygun görünüyor.”

Guy’ın radarında yer alan altcoin projelerine gelince, Layer-1 Smart Contract (akıllı sözleşme) platformu olan Avalanche (AVAX) ve Merkeziyetsiz Nesnelerin İnterneti (IoT) ağı Helium (HNT) ve borç verme ve ödünç alma protokolü Aave (AAVE) ile ilgilendiğini söylüyor:

“Ben büyük bir Avalanche hayranıyım. Fiyatın 10 dolar seviyesine düşmesi halinde bir miktar AVAX almak cazip olabilir. Helium’u bir proje olarak da seviyorum. Ek olarak gelecekte kesin bir noktada elimde tuttuğum HNT token’lara daha fazlasını eklemeye çalışacağım. Ayrıca, Aave de harika bir proje ve fiyat hareketlerini de takip ediyorum.”

Analist, bir sonraki boğa piyasası öncesi dikkatlice gözlem yaptığını belirtiyor

Kripto para analisti, PAXG tokenı fiziksel altınla desteklendiğinden, PAX Gold’u “güvenli liman” olarak gördüğünü söylüyor. Ek olarak kripto para birimi olarak sevdiğini de belirterek düşüncelerini dile getiriyor:

“Yakın gelecekte dünyanın daha da kaotik hale gelirse biraz daha PAXG alımı yapmayı da düşünebilirim. PAXG token’ize edilen altındır. Aslında fiziksel altın satın almak zorunda kalmaksızın sizin kıymetli metalli elde tutmanızın harika bir yoludur. Bir süre önce daha fazla BTC ve ETH satın alımı yapmak adına PAXG’mi satışı gerçekleştirdim. Ancak portföyümü biraz daha çeşitlendirmek için belki tekrar PAXG’ye girmeyi öngörebilirim. Altın gibi güvenli liman varlıkları her zaman akılda tutulmaya değer. Diğer yandan PAXG benim için altın ve kripto para arasında mükemmel bir birleşimi temsil ediyor.”

Coin Bureau sunucusu, kripto ayı piyasasının bir süre daha devam edeceğine olan inancını tekrarlayarak programını sonlandırıyor. Ayı piyasası nedeniyle, yatırım yapmadan önce yatırımcıların daha fazla araştırma yapması gerektiğini söylüyor. Ayrıca kendisinin de ciddi araştırmalar yapmayı planladığını açıklıyor:

“Bence bir sonraki boğa piyasasına girmeden önce ne satın alacağınıza karar verebilmek adına çok erken. Daha önce de birçok kez dile getirdim. Büyük olasılıkla önümüzdeki aylar hatta yıllar boyunca ayı piyasasına saplanıp kalacağız.”

Guy, bu haftanın başlarında, kripto para birimleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’un portföyünün yüzde 70’ini oluşturduğunu söyledi. Çünkü Guy, bunların “öngörülebilir gelecekte kripto piyasasının iki ana kaldıracı olmaya devam edeceklerini” söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku