3 büyüklerde teknik sinyaller nasıl? Beklentiler ne yönde?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin ABD doları karşısında 7 bin dolar seviyesine yakın güçlü bir dirençle karşı karşıya. BTC fiyatı muhtemelen 7 bin dolar seviyesine yakın bir çift tepe oluşturuyor ve 6 bin 400 doların altına gerileyebilir. Bitcoin ABD doları karşısında 7 bin doların altında düşüş eğilimi gösteren bir yapı oluşturuyor. Şu an için teknik görünüm en kritik seviyelerin 7 bin dolar ile 6 bin 400 dolar olduğunu gösteriyor.

BİTCOİN ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple ABD doları karşısında 0.1640 ve 0.1650 dolar dirençlerin üzerinde ivme kazanmaya çalışıyor. XRP fiyatının yakın vadede daha yüksek seviyelere çıkması için 0.1580 dolar desteğinin üzerinde kalması gerekiyor. Ripple fiyatı ABD doları karşısında 0.1640 ve 0.1650 dolar seviyelerinin yakınında birçok engelle karşı karşıya. 0.1650 doların üzerinde net bir kırılma olursa boğalar güçlü bir ivme kazanabilir. XRP / USD paritesinin saatlik grafiğinde 0.1600 dolar destekli büyük bir yükseliş trendi çizgisi var.

XRP ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum ABD doları karşısında 142 ve 144 dolarlık dirençlerin üzerinde yükseliş ivmesi kazanmaya çalışıyor. Ancak olası geri çekilmelerde ETH fiyatının 135 dolarlık desteğin altına gelmesi büyük bir düşüşe neden olabilir. Boğalar ABD doları karşısında 135 dolar civarında mücadele ederken Ethereum zorlu bir görevle karşı karşıya. Fiyat şu anda 135 dolar desteğiyle birlikte 100 saatlik basit hareketli seviyelerinde tutunma çabası içerisinde.

ETHEREUM ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku