Binance ten Türkiye dahil 8 ülkeye yardım kampanyası

0 0

Kripto para birimi borsası Binance yardım kuruluşu Binance Charity ile koronavirüs salgınıyla mücadele etmeyi amaçlayan yeni bir para toplama projesi duyurdu.

BİTCOİN İÇİN 8 BİN DOLAR NEDEN KRİTİK? TIKLAYIN

Kovida Karşı Kripto adlı proje kapsamında Binance; Türkiye İtalya Almanya İspanya Güney Kore İran Amerika ve İngiltere gibi virüslerden etkilenecek en kötü etkilenen ülkeler için tıbbi ürünler satın almak için 5 milyon dolar toplamayı hedefliyor. Borsa ilk etapta 1 milyon dolar bağış yaparak bu girişime öncülük ediyor ve #CryptoAgainstCOVID sosyal medya kampanyasıyla 2 milyon dolara kadar bağış yapmaya kararlı.

Şirket ocak ayında başlatılan “Wuhan için Binance” kampanyası kapsamında Çine 1.4 milyon dolarlık tıbbi malzeme bağışladı.

Binance CEOsu Changpeng Zhao “Kripto para topluluğu büyüyen bir güç ve bunu hayırseverlikle güçlendirme fırsatımız var.” Dedi. Kovid-19a karşı birleşirken toplumu bu girişime katılmaya teşvik ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kampanya ve bağış kayıtları hakkında ayrıntılı bilgiye şu adresten ulaşılabilir: https://www.binance.charity/crypto-against-covid

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku