3 büyüklerde teknik görünüm bundan sonrası için ne sinyal veriyor?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin şu anda 7 bin 638 dolar seviyesinden başlattığı bir düzeltme hareketi içerisinde. BTC fiyatı teknik olarak önemli bir direnç noktası haline gelen 8 bin 200 dolarlık direnç seviyesine kadar yükselebilir. Bitcoin ABD Doları karşısında 7 bin 800 dolar seviyesinin üzerinde birkaç iyileşme işareti gösteriyor. Fiyat şu anda fiyatı 8 bin 200 dolara yönlendirebilecek bir formasyon oluşturma çabasında.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple şu anda ABD doları karşısında aylık en düşük seviye olarak test ettiği 0.1981 dolr seviyesinde toparlanma çabasında. XRP fiyatının yakın dönemde güçlü bir toparlanma başlatmak için 0.2100 ve 0.2150 dolar dirençlerini kırması gerekiyor. Ripple fiyatı şu anda ABD doları karşısında 0.2000 dolar pivot seviyesinin üzerinde dengelenmeye çalışıyor.

XRP TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum ABD doları karşısında 200 dolarlık destek noktasının da altına düştü. ETH fiyatı 188 dolara kadar düştü ve şu anda 205 ve 208 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş denemesi yapıyor. Ethereum şu anda ABD doları karşısında aylık olarak gördüğü en düşük seviye olan 188 dolar noktasından toparlanma çabası içerisinde. Fiyat 208 ve 212 dolar civarında birçok dirençle karşılaşacak gibi görünüyor.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku