3 büyükler yeni haftaya nasıl başladı? Beklentiler ne yönde?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin muhtemelen ABD dolarına karşı 6 bin  dolarlık direncin yakınında bir çift tepe oluşturuyor. BTC fiyatı 6 bin doları kuvvetli bir şekilde kırıp bu noktayı destek noktası haline getiremezse 5 bin doların altında keskin bir düşüş riski altında girecek. Bitcoin ABD Doları karşısında 6 bin ve 6 bin 200 dolarlık direnç seviyelerinin altında birkaç düşüş işareti gösteriyor.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP 

Ripple ABD doları karşısında 0.1400 doların üzerinde iyi bir iyileşme belirtileri gösteriyor. XRP fiyatı 01650 dolarlık direnci aşmaya ve güçlü bir yükseliş başlatmaya çalışabilir. Ripple fiyatı ABD doları karşısında 0.1620 ve 0.1650 dolar civarında birkaç önemli engelle karşı karşıya. 0.1400 dolarlık bir alanın yakınında önemli bir destek tabanı oluşuyor gibi görünüyor.

XRP TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM 

Ethereum ABD doları karşısında 110 dolarlık destek noktasının üzerinde dar bir aralıkta işlem görüyor. ETH fiyatının yeni bir artış başlatmak için 132 ve 144 dolar direnç seviyelerini kırması gerekiyor.Ethereum şu anda ABD doları karşısında 144 dolarlık direnç alanının altında dengelenme çabası içerisinde. Fiyat aralığın alt ucunun yakınındaki olumsuz yönde 110 dolardan iyi destekleniyor.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku