2018’deki düşüşü bilmişti… Şimdi “Bitcoin, 9 bin 500 dolara düşebilir” diyor

0 0

Üst düzey bir analist Bitcoinin 11 bin doları yeniden test etmeye hazırlandığını ardından önümüzdeki haftalarda bu seviyeyi geçemeyeceğini tahmin ediyor.

Aynı analist bu reddinin BTCyi CME vadeli işlemler açığına yaklaşık 9 bin 500 dolar düşürebileceğini belirtiyor.

Bu analist 2018in ortasında Bitcoinin ayı piyasasının dibinde 3 bin 200 dolara ulaşacağını doğru olarak tahmin eden analist.

Bitcoin 9 bin 500 Dolara Düşebilir

Bitcoin son birkaç gün içinde 10 bin ila 11 bin dolar arasında 1.000 dolarlık bir aralıkta konsolide edildi. 2018in alt fiyatını yüzde 1-2 olarak tahmin eden bir kripto para birimi analistine göre bu konsolidasyonun devam etmesi bekleniyor.

Analist aşağıdaki tabloyu paylaştı ve Bitcoinin Eylül ayı sonunda 11 bin dolara ulaşma ihtimalinin bulunduğunu ve ardından Ekim ortasına kadar 9 bin 500 dolara düşeceğini belirtti.

Bunun BTCnin orta vadeli çizelgesinde oynayan Elliot Wave modelini tatmin edeceğini düşünüyor.

 Mali teşvik yardımıyla ilgili yeni umutlar ve Federal Rezervin düşük faiz oranlarını koruma iddiasıyla sermaye piyasaları yükselmeye devam ederek Bitcoine yardımcı olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku