2 Altcoin 2022’nin En İyi Tercihi Olabilir

196

Piyasada genel olarak kararsız bir duruş hakim olsa da piyasanın popüler analiz kanallarından biri olan Altcoin Buzz, 2022 yüksek potansiyelli olduğunu düşündüğü 2 altcoin’i ve neden yüksek potansiyele sahip olduklarını takipçilerine aktardı. Bu altcoin’ler ise şu şekilde; Cosmos (ATOM), Telos (TLOS).

Cosmos, sadece 28 dakikada 17,3 milyon dolar topladı

Popüler analiz kanalı Altcoin Buzz, ilk olarak Cosmos (ATOM)’dan bahsetti. Cosmos, blockchain’lerinin interneti olma hedefi bulunan bir proje olmakla beraber analiste göre de bu konuda baya başarılı olarak ilerliyorlar. Çünkü çok büyük bir ekosisteme sahipler ve temelde kendini blockchain’lerin interneti olarak konumlandırıyor.

Analist Cosmos’un sunduğu üç önemli proje olduğunu ifade ediyor: Cosmos Hub, Cosmos IBC ve Cosmos SDK. Bu projelerin, Cosmos’un kalbi olduğu da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. Bir diğer yandan Cosmos ekibi, Nisan 2017’de bir ICO düzenledi ve sadece 28 dakikada 17,3 milyon dolar toplamıştı. Bu süre zarfında 168 milyon ATOM satıldı. Piyasa değerine göre 20. en büyük kripto para projesi olan Cosmos analiste göre hala hak ettiği yerde bulunmuyor. ATOM anlık olarak 28.62 dolar seviyelerinde el değiştiriyor. Altcoin Buzz kanalı ise ilk olarak 32 doları ve ardından 46 doları hedefliyor. Bir diğer yandan nihayetinde ATOM’un 2022 yılında 56 dolar seviyelerini görme imkanı olduğunu da ifade ediyor.

Altcoin TLOS’un yakın hedefi 1,5 dolar!

EOS.io üzerine inşa edilen ilk EVM uyumlu blockchain olarak karşımıza çıkan Telos, kendi yerel zinciri ve EVM zinciri olmak üzere iki zincire sahip. Bu nedenden dolayı, EVM zincirlerinin ayrı olarak, hızlı ve kaynaklar üzerinde hafif performans göstermesine olanak sağlıyor. Analiste göre bir diğer önemli nokta ise Telos’un geliştiricilere sunduğu araçlar: GitHub depoları, Telos stüdyosu, IDE ve APY.

Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi Telos, son 12 ayda yaklaşık yüzde 3.000 büyüdü. Dolaşımda olan arzı, toplam arzın yaklaşık yüzde 71’ini temsil eden 254.9 milyon token olarak karşımıza çıkıyor. Anlık olarak 1,12 dolar seviyesinden el değiştiren TLOS, analiste göre ilk olarak 1,5 doları hedeflemiş durumda. Ayrıca ünlü kanal TLOS’un 2022 yılında 2,17 dolara kadar ulaşabileceğini de ifade ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku