Analist: 4 Altcoin 2022’ye Damgasını Vuracak!

1.492

Ünlü kripto para analisti Lark Davis, 2022 yılında yatırımcılarına büyük kazançlar getirebilecek, yüksek potansiyelli 4 altcoin projesini inceledi. 

 Bu altcoin projeleri sistemlerini geliştirmek için bütçelerini belirledi

Analistin ilk olarak incelediği altcoin projesi Fantom (FTM). FTM fiyat hareketi açısından çok iyi performans gösterdi ve son zamanlarda oldukça popüler durumda. Ayrıca Fantom’un güçlü bir teknoloji tarafından desteklendiğini bilmekte fayda var. Ölçeklenebilir ve saniyede binlerce işlem gerçekleştirebilen Ethereum uyumlu bir blockchain olan Fantom, kısa süre önce, ekosistem gelişimini desteklemek için 314 milyon dolarlık bütçe ayırdığını açıkladı. Davis’e göre FTM bu yıl yatırımcısına devasa kazançlar sunabilir. 

Analistin incelediği bir diğer altcoin projesi ise Elrond (EGLD). EGLD en değerli kripto paralar arasından henüz ilk  20’de değil ancak Davis’e göre çok umut verici bir blockchain projesi. Elrond, EGLD kullanılarak çok çeşitli ödemelerin gerçekleşmesine izin veren son UTrust alımı da dahil olmak üzere birçok ortaklık ve gelişme duyurdu. Ayrıca Dubai merkezli 15 milyon dolarlık bir hazırlık fonu aldılar. Halihazırda Elrond, saniyede 100 binden fazla işlemi ölçeklendirebiliyor. Analist EGLD için 1000 dolarlık bir hedefinin olduğunu açıkladı. 

Analist açıkladı: Fırtına gibi esecekler 

Analistin üçüncü olarak incelediği altcoin projesi Oasis. Oasis gizlilik odaklı bir Blockchain projesi olarak ön plana çıkıyor. Ağın operasyonel ana ağında özel ve ölçeklenebilir Defi yapılıyor. Gizlilik özelliği, kripto alanında oldukça önemlidir. Gizlilik özelliği, özel borç verme ve özel otomatik piyasa yapıcı gibi işlemlerin kilidini açar. Davis, Oasis’in çok yüksek işlem hızı ve yüksek ölçeklenebilirlik ile ilginç ve güçlü bir mimariye sahip olduğunu açıkladı. Ayrıca Binance, Chainlink vb. gibi ünlü ortaklar tarafından da desteklenmektedir. 

Analistin ilgi duyduğu son altcoin projesi ise Moonbeam (GLMR). Polkadot ekosisteminin lansmanı ile Moonbeam, Polkadot’un üzerine pazarlanan ilk şirket oldu. Moonbeam, Ethereum uyumludur. Bu sayede Ethereum’daki tüm uygulamalar, Polkadot ekosistemine erişmek için Moonbeam’e gelebilir. Moonbeam, Binance ve Coinbase dahil olmak üzere kripto alanındaki bazı büyük isimler tarafından destekleniyor. Buna ek olarak, Sushiswap, Chainlink, vb. gibi kripto alanındaki en iyi uygulamalarla çalışıyor. Davis’e göre Moonbeam, Oasis, Elrond ve Fantom, kripto pazarını fırtına gibi estirecek yüksek potansiyele sahipler. Daha fazla altcoin haberi için Kriptoarena.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

   

Kaynak cwww.crypto-news-flash.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku