Analist: 3 Altcoin Kısa Vadede Patlama Yapabilir

827

Hatırlayacağınız üzere son zamanlarda kripto para birimlerinde güzel bir yükseliş ivmesi yakalanmıştı. Şu an ise rölantide ilerleyen altcoin grupları için analistler, bu noktadan sonra büyük bir kırılım yaşanabileceğini düşünüyor. Piyasanın popüler isimlerinden biri olan Joe Parys de kısa vadede büyük artış potansiyeli taşıdığını düşündüğü 3 altcoin’i takipçileriyle paylaştı.

Analist: Borsa token’ları geçmişte büyük başarılar sağladı.

Analist’in listesinde ilk sırada gelen altcoin ise Qmall (QMALL) olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan açıklamalar sonucu Qmall borsası, bu yılın sonuna kadar kendi metaverse’ini başlatabilir. QMALL, merkezi Ukrayna olan uluslararası bir şirketler grubu tarafından oluşturulan bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Nakit ve gayri nakdi ödemeler için ödeme ve muhasebe sürecini basit ve kullanışlı hale getiren yenilikçi satın alma ürünleri yarattıklarını ifade ediyor.

 

Açıklamara göre Qmall, ilk metaverse borsası olarak kullanıcılara sunulacak ve insanların düşük ücretler sebebiyle bu platformu tercih edeceği ifade ediliyor. Bir diğer yandan borsa anlık olarak kullanıcılardan güvenilirlik açısından olumlu dönüşler de aldı. Analiste göre platform, birçok modern yatırım aracını da kullanıcılara sağlıyor. Ayrıca Qmall token 15 Şubat’ta BSCPad, VelasPad ve ETHPad aracılığı ile kullanıcılara sunuldu. Parys, borsa token’larının geçmişte büyük başarılar sağladığını ve QMALL’ın da bu potansiyele sahip olduğunu düşünüyor.

Altcoin Kadena ve Algorand, ATH seviyelerini tekrar görebilir

Joe Parys, Kadena’nın fiyatının da alım için çok uygun olduğunu ifade ediyor. Kadena, en güvenli akıllı sözleşme dili olarak görülen Pact ile birlikte ölçeklenebilir tek katman 1 PoW blockchain’ine sahip. JP Morgan’ın ilk blockchain’i yaratıcısı tarafından kuruldu ve bu kişi SEC’in ilk Kripto Komitesinin teknoloji lideriydi. Parys, KDA’nın piyasa değerinin şu anda yaklaşık olarak 1 milyar dolar olduğunu ve bunun da rekabet için büyük bir avantaj olarak görüldüğünü ifade ediyor. Daha önce kriptoarena.com olarak sözlerine değindiğimiz analist aynı zamanda Kadena’nın güvenli akıllı sözleşmelere odaklanmasının ise bir avantaj olduğunu dile getiriyor.

Analistin listesindeki son altcoin ise Algorand (GO) olarak karşımıza çıkıyor. Çok çeşitli uygulamaları destekleyen, kendi kendini idame ettiren, merkeziyetsiz, blockchain tabanlı bir ağ olan Algorand, yeni güven biçimleri oluşturmak amacıyla güvenilir performans garantileri gerektiren hesaplamaları destekleyeceğini ifade ediyor. Analistin Algorand ile ilgili düşüncelerini ise finansal altyapı ekosistemi ve uygulamaları, üniversite ortaklıkları ve kilit paydaşlar ve tüm bu ortaklıklar ile ATH seviyelerini tekrardan görebilme potansiyeline sahip bir altcoin projesi olarak ifade ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku