18 Yaşındaki Sanatçı 2 Ayda 1.7 Milyon Dolar Kazandı!

0 56

Amerika Birleşik Devletleri’nde 18 yaşındaki pek çok genç liseden sonra ne yapmak istediğinden emin değilken,  anonim sanatçı, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, 18’inci yaş gününde 370 bin doları sadece tek bir NFT satışından kazandığını vurguladı. Instagram üzerinden de paylaşımda bulunan milyoner genç, 17.800 takipçisine kısa sürede 2 milyon dolar kazandığını belirtti.

Yaptığı bu satışını Instagram üzerinden paylaşan ve kendisine inananlara teşekkür edern FEWOCIOUS, kısa sürede ise birbiri ardına yeni satışlar yapmayı sürdürdü. Tek bir NFT satışı ile 700 bin dolar elde eden sanatçı, 12 yaşından beri çizim yaptığını belirtti.

NFT’lerin son dönemde elde ettiği inanılmaz popülerlik bütün sektörün gözleri önünde daha da artmaya devam ediyor. Genç milyoner ise konu hakkında yaptığı açıklamada NFT‘leri bir sanat olarak gördüğünü ve bu sektöre inandığı açıkladı.

Aslında FEWOCIOUS gibi çok fazla isim bulunuyor ve Beeple kesinlikle bunların başını çekmekte. Beeple, tek bir NFT’sini 69,3 milyon dolara satarak sektörün ulaşabileceği en üst seviyeye ulaşmış olabilir.

Beeple buna karşın NFT’leri balon olarak gördüğünü ifade edip elindeki ETH’leri satarak, sektöre inanmadığını da göstermiş oldu. Yine de bu durum kendisinin şu an yaşayan en değerli 3. sanatçı olduğu gerçeğini ve NFT’lerin rekor fiyatlara satıldığı değiştirmiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku