1 Milyar Shiba Inu Yakılacak! İşte Detaylar

4.061

Bigger Entertainment’ın kurucusu Steven Cooper, Shiba Inu topluluğunun kripto para biriminin toplam arzını azaltma girişimini başlatmasından bu yana milyarlarca SHIB’in yakıldığını duyurdu.
Gelişmeyi bugün popüler mikroblog platformu Twitter’da duyuran Cooper, tüm SHIB topluluğunun toplam 259 milyar SHIB yaktığını kaydetti.

Steven Cooper’ın Shiba Inu yakma partisi

Cooper, bugün erken saatlerde “Topluluğun tamamı tarafından boş cüzdana yaklaşık 259 milyar SHIB token’ı gönderildi” dedi. Şimdiye kadar kaydedilen ilerlemeden vazgeçmeyen Cooper, Shiba Inu topluluğunun başka bir yakma partisinin düzenleneceği gelecek haftaya kadar bir milyar SHIB daha yakıldığını görme planlarını şöyle açıklıyor:

Önümüzdeki hafta, devam eden tüm yakma girişimleri arasında bir milyar daha dolaşımdan çıkaracağız.

Cooper’ın hayali SHIB’in fiyatını 0,01 dolara çıkarmak ve bunu yapmayı planladığı yol, SHIB topluluğunun token’ın bir miktarını boş cüzdana göndermesini sağlamak. Bigger Entertainment, insanların web sitesindeki çalma listelerini dinlemelerine ve karşılıksız token’lar (NFT’ler), ürünler ve popüler etkinliklere bilet satmalarına olanak tanıyor. Yakkım etkinliğine katılmak isteyen Shiba Inu topluluğunun üyeleri, 5 dolar değerinde bir yakma bileti satın alarak bir yanma partisine katılmaya çağrılıyor. Cooper daha sonra şirketin gelirinin bir kısmını SHIB’leri satın almak için kullanıyor ve satın alınan meme token’ları YouTube’da canlı yayınlanan boş bir cüzdana gönderiyor.

Bir haftada 300 milyondan fazla SHIB yakıldı

Yakım etkinliği Ekim ayı sonlarında başlatıldığından beri, Cooper ve Shiba Inu topluluğu milyonlarca SHIB yaktı. Geçen hafta, ilk bir katrilyon toplam arzı azaltmak için topluluk tarafından 300 milyondan fazla SHIB yakıldı. Cooper’ın, köpek temalı kripto para biriminin toplam arzını azaltmaya kendini adamış tek SHIB meraklısı olmadığını belirtmekte fayda var. Bir kripto para birimi ödeme ağ geçidi olan NOWPayments, SHIB token’ları için yakma programını da destekliyor. İşletmelerin SHIB’i ödeme yöntemi olarak kabul etmesini sağlayan şirket, tüm SHIB işlemlerinden elde ettiği kârın yüzde 3’ünü yakacağını kaydetti.

Bu arada geçen yıl, kripto para biriminin arkasındaki ekip, token arzının yüzde 50’sini Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’e bağışladı. Gücün odağı olmak istemediğini kaydeden Buterin, 50 trilyonluk Shiba Inu (SHIB)’yu Hindistan’daki bir COVID-19 yardım fonuna bağışlarken, hediyenin yüzde 41’ini ise boş bir cüzdana gönderdi. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku