YIF, 17.000 Dolar ile yükselişe devam ediyor

0 1

Birkaç gün önce YFI fiyatı 12.800 doların üzerine çıktıktan sonra Bitcoini geçmeyi başardı ve yükseliş devam ediyor. YFI mevcut durumda 15.511 dolardan işlem görüyor bugün bazı borsalarda ise 17.000 Dolara ulaştı. Ticaret hacmi önemli ölçüde artmaya devam ediyor ve şu anda temelde sıfır satış baskısı var gibi görünüyor.

Günlük grafik yükseliş eğilimi gösteriyor ancak hala son derece yeni bir para olduğu ve ticaret hayatının çoğu yukarı yönlü olduğu için kullanılamıyor.

                                                                                YFI/USD 1 saatlik Grafik

Büyük bir boğa rallisini gösteren saatlik grafikte net destek seviyelerini belirleyen boğalar neredeyse tüm zaman süresince 12-EMAyı kullanıyor.

YFI fiyatı şimdi 20.000 Dolara ulaşmayı hedefliyor. YFInin piyasa değeri 466 milyon dolar ile 36.sırada yer alarak son derecek yüksek görünüyor.

YFI Fiyatı ChainLinki Çekebilir mi?

Son birkaç ay içinde en iyi performans gösteren coinlerden ilk 10da yer alan Chainlink mevcut durumda 16 Dolar olup 20 Dolara kadar ulaştı. Chainlinkin piyasa değeri şu anda 56 milyar dolar olup 5.sırada yer alıyor.

Bu durum Yearn.Finance için şu anki fiyatından 12 kat daha fazla bir artış anlamına geliyor. Bu dijital varlığı yaklaşık 180.000 Dolara çıkaracak. Bu absürt bir rakam gibi gelse de YFInin arzının 30.000 Dolarda son derece küçük olması nedeniyle mümkün görünüyor.

Coinmarketcapa göre büyük sahiplerin elinde tuttukları yaklaşık % 83 olduğundan bu token arzının büyük bir kısmının balinalarda olduğu anlamını taşıyor. Çok ilginç bir metrik olmakla birlikte sahipler mevcut fiyattan para kazanıyor. CMC bunun % 100 olduğunu vurguluyor. Bu durum ise YFI nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini göstermeye devam ettiği için tam olarak herkesin şu anda para kazandığına işaret ediyor.

YFI için bir sonraki durak

Bu boğa rallisinin büyüklüğü göz önüne alındığında YFI için bir sonraki durağın nerede olduğunu tam olarak kestirebilmek zor olmakla birlikte analistler grafik baz alındığında önemli bir psikolojik seviye oluşturacak olan 20.000 Dolar üzerinde yoğunlaşıyor.

Boğalar için kısa vadede en büyük tehlike şu anda 14.920 Dolarda 12-EMA ardından 26-EMAnın net bir şekilde kaybedilmesi ve düşüşün devam etmesi olacak. Boğalar iki Emadan birini tutabildikleri sürece hiçbir risk altında olmayacak. RSI konsolidasyon dönemleri sayesinde soğumayı başardı. MACD YFInin fiyatı üzerinde herhangi bir etkisi olmadan bir süre önce düşüş gösterdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku