Yatırımcılara bir öneri de Bitcoin eğitimcisinden

0 2

‘Bitcoin pasif geliri için defi sözleşmelerini kullanın’

Bitcoin eğitimcisi Andreas Antonopoulos Bitcoin yatırımıyla sürekli gelir elde etme yöntemlerinin arkasında riskler olduğunu ancak merkezsiz finans (DeFi) uygulamalarının “paranızı diğer insanlara vermeden” bunu yapmanın birkaç yolundan birini sunduğunu iddia etti.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

27 Haziranda YouTube kanalında yayınlanan canlı Soru-Cevap seansında merkezi olmayan finans (DeFi) sözleşmelerinin Bitcoin (BTC) sahiplerinin paralarını başkasına emanet etmeden pasif gelir elde etmesinin bir yolu olduğunu söyledi. “Pasif gelir” çok az çaba gerektiren veya hiç çaba gerektirmeyen yöntemler kullanılarak kazanılan para anlamına geliyor.

Antonopoulosa göre yatırımcılar BTClerini Ethereuma (ETH) veya Dai (DAI) gibi bir sabit paraya dönüştürebilir daha sonra faiz kazanabileceği bir platformda ödünç verebilir. Antonopoulos bununla beraber Ethereum tabanlı platformlarda bu tür ticaret yapmanın güvenlik açısından “oldukça riskli” olduğunu söyledi.

KAZANMANIN TEK YOLU YOK

Antonopoulos yatırımcıların paralarının onlar için çalışmasını sağlamak için başka yöntemlerden bahsetmesine rağmen bunu yapmak için hemen hemen her yol paranın muhafazası için başkasına güvenmek anlamına geliyor. Bitcoin eğitimcisi bu tür yatırımların hırsızlık veya kötü yönetim riski taşıdığını söyledi.

Tek DeFi savunucusu Antonopoulos değil. Kripto camiasında DeFi kredileri yoluyla pasif gelir yaratma hakkında yorumlar çoğalıyor. Cointelegraph’da Mart ayında OKEx Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lainin şu değerlendirmesi yer almıştı: Kripto para birimi ve DeFi kombinasyonu kullanıcıların daha önce mümkün olmayan pasif faiz elde etmeleri için alternatif bir yol yaratıyor.”

Ethereum 2.0 kullanıcılara havuzları kullanarak pasif gelir elde etme fırsatı sunabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku