Yanılmayan Algoritma: Cardano Mart’ta Bu Seviyelere Ulaşacak!

9.453

Cardano (ADA), Bitcoin (BTC)’in fiyatındaki sıçramanın ardından piyasanın toparlanmasıyla birlikte artış kaydetti.  

Kripto para piyasası güven tazeledi 

Kripto para piyasası, Cardano’nun fiyatı üzerinde de etkisi olan, düşük faiz oranları nedeniyle daha da iyiye gidiyor gibi görünüyor.. Cardano, kripto para piyasasındakii yenilenen güvenin bir yansıması olarak son 24 saatte yaklaşık yüzde 4,93’den fazla artış gördü. 

 

NeuralProphet’in standart derin öğrenme yöntemleriyle eğitilmiş bir hibrit tahmin çerçevesi olarak da bilinen PyTorc tabanlı fiyat tahmin modeli, yükseliş eğilimine paralel olarak Cardano’nun 1 Mart 2022’ye kadar 3,60 dolar seviyelerine ulaşacağını tahmin etti. Fiyat tahmin modeli 1 Temmuz 2021’den 1 Temmuz 2022’ye kadar günlük olarak hesaplandı ve gelecekteki fiyatların doğru bir göstergesi olmasa da, beklenen fiyat dalgasının hareketi nedeniyle, altcoin ADA için cesur bir tahmin gibi duruyor. Bu tahmin modeli, Cardano için son dip de dahil olmak üzere, gerçek ADA fiyatındaki dalgalanmaları benzer şekilde izledi.  

Cardano topluluğunuın fiyat beklentisinin üzerinde bir tahmin 

Tarihsel olarak, tahminler nispeten doğruydu ancak, algoritmanın aksine, Cardano topluluğunun Şubat ayı sonu için fiyat tahmini, mevcut fiyatından yaklaşık yüzde 78’lik bir artışla 2.28 dolar seviyeleri. Dolayısıyla Pytorc fiyat tahmin modelinin ADA fiyatını 3,60 dolar olarak tahmin etmesi, topluluğun 2,28 dolarlık hedefinden bile yüksek.  


Son zamanlarda, Cardano ağındaki gelişmeleri takip eden ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Cardano Vakfı, hafta sonu boyunca kripto para birimi ADA’yı kullanan bir düzenleme çalışmasının 1 milyondan fazla ağaç dikme hedefine ulaştığını söyledi. Cardano ağaçlandırma hareketi, Cardano’nun iklim açısından olumlu bir blockchain oluşturma çabasının parçası gibi görünüyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Cardano, blockchain’i korumak için kullanılan bir hisse kanıtı blockchain teknolojisidir. Tipik madencilik süreçleriyle karşılaştırıldığında, bunun daha çevre dostu olduğu gösterilmiştir. Cardano’nun fiyatı, son 24 saatte yaklaşık yüzde 4.93’lük bir artış yaşadı ve şunda1,30 dolar seviyelerinden işlem görüyor.  Piyasa değeri ise 42,6 milyar dolar seviyelerinde görülüyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku