Shiba Inu Balina Liginde Top 10’a Girdi! İşte Ayrıntılar!

1.342

En büyük 1000 Etherum balinası yendiden Shiba Inu (SHIB)’e yoğun ilgi göstermeye başladı.

Shiba Inu (SHIB)’un Robinhood’da listeleneceği söylentileri artıyor 

Whalestats tarafından açıklanan verilere göre, en büyük 1000 ETH cüzdanı yeniden meme altcoin Shiba Inu’ya ilgi duymaya başladı ve Shib, en fazla satın alınan ilk 10 kripto para birimi arasına girmeyi başardı. Yayınlanan verilere göre, 13 Ocak’ta dünyanın üçüncü en büyük ETH balinası ‘Light’ 1.9 milyon dolara 58.900.000.000 Shiba Inu coin satın aldı. Bu gelişmelerin yanında,  ”ZeroHedge”, Robinhood’un Şubat ayı başlarında Shib’i listeleyebileceğini bildirdi. Shib son 24 saatte yaklaşık yüzde 20 artış gösterdi.  

 

Whales istatistiklerine göre, Shiba Inu ayrıca ilk 1000 ETH balina cüzdanı arasında dolar değerine göre en büyük token olmayı başardı. Verilere göre, en iyi 1000 ETH cüzdanı, dolar cinsinden (ETH hariç) toplam tutma pozisyonlarının yüzde 15’ini temsil eden ortalama 1,679.762.356 dolar değerinde Shib coin bulunduruyor.  

Söylentiyi satın al, haberi sat 

ZeroHedge’in resmi Twitter hesabı 1 milyondan fazla takipçiye sahip ve popüler haber toplayıcı kaynaklarından biri. Bu nedenle, bu rapor büyük ilgi gördü ve Shiba Inu (SHIB)’in Robinhood listelemesiyle ilgili söylentiler yeniden canlandı. Bu raporlar, Robinhood ekibinden herhangi bir resmi açıklama gelene kadar yalnızca söylenti olarak kalacak gibi duruyor. Ünlü kripto para borsası Robinhood’dan açıklama beklenirken, genellikle borsalar, lansmandan kısa bir süre öncesine kadar herhangi bir ayrıntıyı açıklamaktan kaçınırlar. Çünkü bu tarz açıklamalar manipülasyon sayılabilir ve uluslararası piyasa manipülasyonu yasalarına aykırıdır. 

 Shiba Inu ile ilgili bu söylentilerin ardından, SHIB fiyat hedefine doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Kripto para yatırım stratejilerine bakıldığında, tüm profesyonel yatırımcıların tek bir ortak stratejisi olduğu bilinir. Bu strateji, “söylentiyi satın al, haberi sat” stratejisidir.Robinhood söylentileri gün geçtikçe büyüyor ve şuan balinaların yoğun olarak Shiba Inu toplamasının en büyük nedeni, büyük ihtimalle balinaların bu beklentiyi satın almasından kaynaklanıyor. Balinaların SHIB’e olan ilgisi nedeniyle, SHIB, Coinmarketcap’a göre son 24 saat içinde en iyi 50 kripto para birimlerii arasında en çok kazanan oldu. Daha fazla SHIB ve kripto para haberleri için Kriptoarena.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku