Yaklaşık 300 binden fazla müşteriye Bitcoin e yatırım fırsatı geliyor

0 0

Bitcoin fonu 300 bin Avustralyalının BTCye yatırım yapmasına izin verdi…

BİTCOİN TEKNİK GÖRÜNÜMÜ NE SİNYAL VERİYOR… TIKLAYIN…

Avustralya’nın mali düzenleyicisi Bitcoin yatırım perakende fonunu sunmak için fintech şirketi Raize onayını verdi. Haber daha önce endüstrinin sıkı gözetimine istekli düzenleyicilerle Avustralya kripto alanı için bir dönüm noktası oldu.

Avustralya Finansal İncelemesine göre Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonu (ASIC) Raize Bitcoin yatırım perakende fonunu sunması için onay verdi. ASIC onayı güvence altına alındığında Raiz artık 2020 yılının 2. çeyreğinden önce ürünün planlı lansmanına devam edebilir.

Raiz Bitcoin yatırım perakende fonu başlatıldıktan sonra müşterilerin ETFlere yapılan yatırımlarının yüzde 95ini görecek. Kalan yüzde 5 doğrudan Bitcoine yatırılacak.

ASIC onayı ayrıca Raiz platformunda halihazırda yönetilen 445 milyon dolardan fazla fona sahip 300 binden fazla müşteriye Bitcoin yatırım fırsatı sunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku