XRP’nin hala büyüme potansiyeli var mı?

0 6

XRPnin fiyat hareketi alıcılar ve satıcılar kripto para biriminin kısa vadeli eğiliminin kontrolünü ele geçirmeye çalışırken çıkmaza girmiş durumda kaldığı için son zamanlarda oldukça cansız kaldı.

Token son birkaç yıl boyunca hem USD hem de BTC paritelerine karşı bir makro konsolidasyon aşamasında sıkışıp kaldığından bu momentum eksikliği XRP için yeni değil.

Bu topluluğunun kurumasına neden oldu ve sözde “XRP Ordusu” diğer projelere geçerken büyük ölçüde buharlaştı.

XRPnin hala büyüme potansiyeline sahip olduğunu belirtmek önemli. Çünkü birçok trader hala parabolik hareketleri görme eğiliminden dolayı kazanç sağlamak için kısa vadeli bir araç olarak görüyor.

Bir analist şimdi Ethereumun son parabolik hareketinden önceki fiyat hareketi ile XRPnin mevcut fiyat hareketi arasında bazı çarpıcı benzerliklere işaret ediyor.

Bu onu 0.20 $ ın üst bölgesindeki direncine doğru götüren bazı ciddi yükselişler görebileceğini ima ediyor.

XRP Analistlerin Gözdesi Olarak Konsolidasyona Devam Ediyor

XRP şu anki fiyatı 0255 $ ile% 1in biraz altında işlem görüyor.

Alıcılar ve satıcılar herhangi bir ivme kazanmak için mücadele ederken geçen hafta XRP ağırlıklı olarak 0.24 ve 0.26 dolar bandında hareket etti.

Bu alım satım aralığının üst sınırını aşamazsa konsolide etmeye devam edebilir veya 020 $ lık alt bölgedeki ana kaya desteğine doğru geri kayabilir.

Buradaki satın alma baskısı her zaman iyidir ve daha geniş pazar yükselişte kaldığı sürece sabit kalmalı.

XRP Ripple ortaklıkları aracılığıyla daha büyük bir fayda sağlamaya başlamadıkça kısa vadeli traderlar tarafından desteklendiği için yakın vadedeki herhangi bir fiyat pompası muhtemelen kısa sürede geçecektir.

Analist XRPnin Daha Yüksek Bir İtiş İçin Hazırlandığını İddia Etti

Bir analist güç durumdaki kripto para biriminin şu anki görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşırken kısa vadeli bir yükseliş görmesini ve Ethereumun ayak izlerini takip etmesini beklediğini açıkladı.

İki varlığın çizelgeleri arasında görülen benzerliklere işaret ederken “Temelde XRP dün patlak vermeden önce ethin yaptığı gibi görünüyor…” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku