XRP’de görünüm pozitif

0 0

XRP hiç şüphesiz Bitcoin ve diğer birkaç önemli kripto para biriminden daha zayıftı. Dijital varlığın yaşadığı sıçrama daha kötü seviyelere açıkça işaret etti ve boğalar günlük grafikte 12 dönemin EMAsının üzerine çıkamadı. Buna karşılık Bitcoin dün aynı EMAnın üstüne çıktı ve bugün de tutmaya devam ediyor.

Dijital varlık şu anda hafif bir konsolidasyondan sonra 0.22745 $ seviyesinde işlem görüyor. Son 5 gündür işlem hacmi önemli ölçüde düşüyor bu da büyük bir hareketin gerçekleşmeye yakın olacağı anlamına geliyor.

XRP ve diğer kriptolar arasındaki diğer bir temel fark RSI seviyesidir. XRP ancak 30 puanın üzerini kırmayı başardı ancak RSI aşırı satım alanının altına düşme eşiğinde oldukça düşük olmaya devam ediyor.

XRP / Bitcoin

XRP şu anda XRP / BTC çizelgesinde günlük düşüş eğiliminde ancak 0.000029 BTC civarında bir destek var. Piyasa uzmanlarına göre XRP yukarıda belirtilen faktörler nedeniyle Bitcoine karşı kısa vadeli kazanımlar görebileceğini belirtti.

Bununla birlikte kripto analisti Bitcoin Jacke göre XRP ayrıca yakınlarda da iyi bir destek seviyesine sahip değil. Boğalar satış baskısını kaldıramazsa dijital varlık için daha fazla kayıp anlamına gelebilir.

XRPnin “adil” değeri gerçeğe uygun değer ölçümüne göre artmaya devam ediyor. Ayrıca XRP hakkındaki düşüncenin gerçekten olumlu olduğu da açık.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku