XRP Yatırımcısı Gemiyi Terk Ediyor!

0 0

  Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)  tarafından dava edilmesinin ardından yatırımcıların önündeki endişe ve belirsizlik artarken birçoğu temkinli bir yolda yürümeyi seçti. Bu bağlamda birçok yatırımcı Ripple gemisini terk ediyor.

Bir kripto para ve blockchain veri sağlayıcısı olan Coin Metricsin son verileri 1 milyon XRP tokenine kadar tutan adres sayısının son iki haftada keskin bir şekilde düştüğünü ortaya koyuyor. Kripto para firması yayınladığı bir raporda şunları doğruladı:

En az 1 milyon XRPye sahip olan adres sayısı dava açılmadan önceki gün yani 21 Aralıkta 1.721 iken 3 Ocakta bu rakam 1.567ye düştü.”

Bunun tek mantıklı açıklaması balina yatırımcılarının dijital varlığı çevreleyen yasal belirsizliğin ortasında pozisyonlarını hızla tasfiye etmeleridir.

XRPden Kaçış 

Hiç kimsenin yanan bir ateş topunu tutmak istemediği açık. Aşağıdaki Coin Metrics tablosunda gösterildiği gibi XRP balinalarının sayısı Aralık ayı sonlarında keskin bir düşüş yaşamadan önce 2019un başından itibaren istikrarlı bir şekilde arttı. 1 milyon XRPye kadar olan adresler en son Ekim 2019da görülen yeni bir düşük seviyeye düştü.

SECin Ripple ve yöneticilerine karşı açtığı davanın bir sonucu olarak XRPnin fiyatı yüzde 70in üzerinde düştü. Hedge fonları ve borsaları projeden uzaklaşmaya başlıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku