XRP Yatırımcıları “RelistXRP” Kampanyası Başlattı!

0 116

XRP yatırımcıları, Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki dava devam ederken sosyal medyada “RelistXRP” kampanyası başlattı.

Twitter kullanıcısı MackAttackXRP’ye göre, “RelistXRP” hashtag’i bugün erken saatlerde Hollanda’da trend oldu. Sosyal medya hareketinin Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta büyük ilgi gördüğünü görülüyor. Twitter verilerine göre, hashtag kullanılarak Hollanda’da 35.000’den fazla tweet, ABD’de 30.000’den fazla tweet ve Avustralya’da yaklaşık 24.000 tweet atıldı.

Kampanyanın, XRP token’ı için alım satımı sonlandıran veya askıya alan kripto borsalarına dikkat çekme girişimi olduğu belirtiliyor.

SEC, Aralık ayında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen’i XRP satışları için “kayıtsız menkul kıymet satışı” yapmakla suçlayarak dava etmişti. Davanın ardından birçok kripto para borsası XRP alım satımını askıya aldı veya XRP’yi delist etmişti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku