XRP uzun vadeli fiyat analizi

0 3

1 günlük XRP grafiği


XRP / USD

XRP 17 Ağustosta 0.329 Dolarlık yüksek seviyesini gördü. Daha sonra yüzde 16.81 düşüş ile 0.278 Dolara geriledi. XRPde kolektif eğilim de aşağı doğru harekette bulunduğu için parite üst modeli tamamlamanın kritik bir seviyesine ulaşıyor.

Grafikte de görüldüğü gibi XRP Ağustos ayı ortalarında iki kez 0.329 Dolarlık bir zirveyi yeniden test etti ve şu anda değerleme yaklaşık olarak temel boyun çizgisine çok yakın bir yerdedir. XRP için 0.270 Dolarlık desteğin altındaki herhangi bir düşüş parite üst modeli tamamlayacak ve XRP büyük olasılıkla % 8 ile % 10 gibi bir değer kaybı yaşayarak 0.246 Dolara inecek.

XRPnin şu anki amacı 24 saatlik düşüşü kurtarmaya çalışmaktır. Artan satış baskısını gösteren Göreceli Güç Endeksinin azalmasıyla parite üst modelin devreye girme olasılığı yükseldi.

1 haftalık XRP grafiği

Haftalık grafiğe baktığımızda XRPnin uzun vadeli döngüde güvende olduğu görünüyor. Ağustosun başlarında yükseliş gören Xrp 2 yıllık düşüş trendinin üzerine çıkarak olumlu bir izlenim verdi.


XRP/USD

XRP 0.266 Dolar altına düşmediği ve bu aralıkta haftalık mumu kapatmadığı takdirde uzun vadeli döngüde yükselişin hakim olacağı öngörülüyor. Geçen ay 50 hareketli ortalama da temel destek oldu. Bu sebeple iki yıllık düşüşün kırılması XRP için olumlu bir işarettir. Tabloyu olumsuz olarak değiştirecek olan yalnızca sert bir düşüştür.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku