XRP için kritik nokta 0,50 dolar seviyesi

0 0

XRP 21 Kasımda yüzde 40.48 arttı. Bu keskin yükseliş traderların FOMO nedeniyle panik alım yaptığını gösteriyor. Bununla birlikte düşük performans gösterenler hızla yükselmeye başladığında genellikle boğa aşamasının son ayağına girdiğini gösterir.

0.50 dolarlık psikolojik seviye traderlar tarafından kar realizasyonu olarak kullanıldı. Fiyat 0.393344 dolarlık% 38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesinin hemen üstüne geri çekildi. Mum grafik üzerindeki uzun kuyruk düşük seviyelerde güçlü bir alım olduğunu gösteriyor.

Altcoin 046 doların üzerine çıkarsa boğalar fiyatı 050 doların üzerine çıkararak tekrar yükseliş trendini sürdürmeye çalışacaklar. Başarılı olurlarsa ralli 060 dolara ve ardından 075 dolara çıkabilir.

21 Kasımda ve bugünkü dalgalanma genişlemesi RSIyi aşırı alım bölgesinin derinliklerine itti. Bu nedenle XRP / USD çifti bir soğuma dönemine girebilir ve bir sonraki trend hareketine başlamadan önce birkaç gün konsolide olabilir.

Ayılar fiyatı 039 doların altına çekerse bir sonraki destek 0361738 dolardan% 50 Fibonacci geri çekilmesinde olduğu için bu görüş geçersiz olacaktır.

4 saatlik grafik boğaların 040 dolar seviyelerine yakın düşüşlerde alım yaptığını ancak fiyatı 046 doların üzerinde tutmaya çalıştıklarını gösteriyor. Bu tüccarların küçük rallilerde satış yaptığını gösteriyor.

Boğalar fiyatı 046 doların üzerine çıkarabilirse 0495663 dolarlık bir yeniden test mümkündür. Bu direncin üzerinde bir kırılma yükseliş trendini devam ettirebilir.

Tersine fiyat mevcut seviyelerden veya 0.46 dolardan düşerse 20-EMA için daha derin bir düzeltme mümkündür.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku