XRP İçin Bir Sonraki Destek Seviyesi 0.45 Dolar

0 2

XRP Flare Networkün anlık görüntüsünün başarısına rağmen değer kaybetmeye devam etti.

XRPnin fiyatı 24 Kasımda 2 yılın en yüksek seviyesi olan 0.80 dolardan bu yana aşağı yönlü bir eğilim gösteriyor. Yazım sırası itibariyle 0.474 dolar ve 0.50 dolar destek bölgelerini kaybeden XRP 0.48 seviyesinde işlem görüyor.

Kripto analisti MagicPoopCannon izlenecek bir sonraki destek seviyesinin 0.45 dolar olduğunu söyledi.

Analist önceki analizlerde son derece önemli bir seviye olarak tanımladığı 2015 ayı piyasasının yüzde 16sının yanı sıra yüzde 61.8lik bir geri dönüşe karşılık gelen 0.44 ile 0.45 seviyesine geri dönmek için bir fiyat aradığını belirtti. Bu iki seviyenin tam olarak 0.45ish noktasında birbirinin üstünde yer aldığı grafikte de görülüyor. 

Magic XRP için büyük önem teşkil eden bu seviyeyi kaybetmenin büyük bir düşüşü beraberinde getireceğini ekledi.

Bu seviye kırılırsa XRPnin daha önemli bir düşüş yaşayabileceğini düşünüyorum ancak şu an itibariyle bunun izlenmesi gereken teknik fiyat seviyesi olduğunu düşünüyorum. Genel olarak yukarı doğru dönmeden önce bunun kısa ve orta vadeli bir konsolidasyon olacağı kanısındayım.

4 Saatlik MACDde Gizli Bir Yükseliş

Magic XRPnin mevcut düşüş eğiliminin daha önce tanımlanan simetrik üçgenin bozulmasının bir sonucu olduğuna dikkat çekti. Bununla birlikte 4 saatlik MACD XRPnin gizli bir yükseliş eğilimi göstermesi umut verici görünüyor.  

Aşağıda Magicin en son XRP grafiği 4 saatlik MACDdeki gizli yükselişe işaret ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku