XRP hayal kırıklığı yaşatmaya devam ediyor

0 2

XRP geçtiğimiz Cuma günü Bitcoin’in meteorik dalgalanmasından önce kripto para piyasasında en çok yükselen altcoinşerden biriydi ancak XRP BTC’nin son zamanlardaki kazanımlarını yansıtamıyordu ve birkaç kez yakın dönemdeki direnç seviyesinin üzerine çıkamadı. 

Analistler şimdi XRPnin yakın zamanda daha ileri bir ivme kazanmasının muhtemel olmadığını kehanet edilen “Swell pump” süresi geçtikten sonra farkediyorlar.

XRP yazının yazıldığı sırada şu anki fiyatı olan 0.297 dolardan marjinal bir şekilde işlem görüyor.

XRP son birkaç gün ve haftalar boyunca 0.30 doları  aşmak için mücadele ediyor bu da alım baskısının üzerinde ciddi bir baskı akışı gerektiren güçlü bir direnç seviyesi olarak katılaşmış gibi görünüyor.

Bu haftanın başlarında çok sayıda analist 0.00004 BTC fiyatını kriptonun yakın vadede ziyaret etmesini beklediklerinden temel direnç seviyesi olarak hedefliyordu. Ancak son zamanlarda yatay seyretmeye devam etmesi ve Bitcoin parabolik ralli birleşimi XRPyi takip etti ve bölgeyi ziyaret edemedi.

Ripple’ın yıllık Swell konferansının kabaca bir hafta içinde gerçekleşeceğini ve olaydan önceki haftalarda meydana gelen XRP fiyat pump hareketleri ile tarihsel olarak yakından çakıştığını not etmek önemli.

İyi tanımlanmış bir “Swell pumpı” yaşanmadığı için bu yılın bir anomali olması muhtemel. Çoğu altcoin de yukarı doğru momentum oluşmaya başlamadıkça daha fazla kayıplar söz konusu olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku