XRP er ya da geç 10 dolar olabilir mi? 

0 9

Son zamanlarda Ripple CEOsu Brad Garlinghouse muhabirlerle röportaj yaptı ve kripto para endüstrisinin değersiz projelere doyduğunu ortaya çıkardı.

İnternette binlerce kripto para birimi projesi var. Garlinghouse’a göre çoğu kripto para gerçek bir problemi çözenlerin dışındakiler başarısız olacak ve sıfıra gidecek.

Swift işlemlerinin başarılı olmasının günler alabileceğini ve XRPnin çözmek istediği sorunun bu olduğunu belirtiyor. Herkes rasyonel bir karar verir ve işlemi daha hızlı ve daha ucuz bir maliyetle kolaylaştırır. XRP projesi geniş bir şekilde anlaşıldığında ve benimseme oranı farklı bir seviyeye ulaştığında tokenin gerçek değeri piyasaya fırtına gibi gelebileceği bilinir.

XRP daha önce alandaki diğer pek çok anlaşma ile büyük finans kurumlarıyla bir dizi ortaklık anlaşması başlattı. İşlevine ve ekibin yerine getirdiği çalışmaya bağlı olarak şu anki fiyatı internetteki en değerli paralardan biri. Ripple şu anda Blockchain teknolojisini kullanan 300den fazla banka veya finans kurumu kaydetti.

Ripple’ın elde ettiği bu ilerleme göz önüne alındığında alanda rakipsiz olmadığını söylememiz gerekiyor. Bugün Ripple’ın getirdiği çözümü getirmeye çalışan hem kripto para birimleri hem de JPMorgan gibi şirketler bulunuyor.

Bu nedenle XRPnin 10 dolar olma ihtimalinin zor olduğu ifade ediliyor. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku