XRP büyük bir kırılmanın eşiğinde

0 0

Bitcoin’in 2018 Ocak’ındaki destansı çöküşünü tahmin ettikten sonra kripto çevrelerinde ün salmış bir teknik yatırımcı olan Peter Brandt XRP’nin büyük bir kırılmanın eşiğinde olabileceğini söylüyor.

Bir tweet serisinde Brandt XRPnin bir elmas deseni oluşturduktan sonra dibe vurduğunu düşündüğünü söylüyor. Bu elmas deseni  yatırımcıların potansiyel ters çevirmeleri tanımlamak için kullandığı bir oluşum.

“Elmas deseni geleneksel pazarlar arasında her zaman en üst kalıp olmuştur. Sanırım desen kripto pazarlarında bir dip için işe yarayabilir.

Çok temiz bir elmasın nasıl göründüğünü bilmek istiyorsanız XRP’ye bakın diyor Brandt.

Eğer XRP 03038 doların üzerinde kapanabilirse Brandt kartlarda yüzde 55 oranında bir artış olabileceğini söylüyor. “0.3038 doların üzerinde yaklaşan bekleyen elmas üst seviye olarak 0.4691 dolarlık ilk hedefle tamamlanacak.”

CoinMarketCap’e göre üçüncü en büyük kripto varlığı yazının yazılsığı sırada 0.3022 dolara yaklaşıyor. En son XRP Piyasaları Raporunda şirketin XRP satışlarının bu yılın üçüncü çeyreğinde XRP işlem hacminin yüzde 04ünü temsil ettiği ifade edilmişti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku