XRP, 2 ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine nasıl ulaşabilir?

0 0

Teknik analist Credible Crypto birkaç saat önce YouTube üzerinden yeni bir XRP fiyat analizi yayınladı. Yatırımcı duyarlılığı ve psikolojisindeki devam eden değişikliklerle ilişkili tekrarlayan uzun vadeli fiyat kalıplarını arayan bir teknik analiz yöntemi olan Elliott dalga teorisini kullanan analist XRP için uzun süreli bir boğa koşusu öngörüyor.

Analistin belirttiği gibi 024 dolarlık bölgedeki konsolidasyondan sonra beklediği gibi güçlü bir yukarı yönlü ivme vardı. İlk dalga sırasında XRP fiyatı 033 dolara yükseldi ve ardından bölgede 021 dolar konsolide oldu. Ardından Credible Cryptonun aşağıdaki gibi analiz ettiği üçüncü dalga başladı.

Üçüncü büyük dalga için minimum hedefin 063 dolar civarında olacağından bahsetmiştim. Bu minimum hedefi tutturduk ve şimdi kesinlikle bir doların üstüne çıkabiliriz. Bu bir sonraki büyük direniş alanıdır. O zaman dördüncü dalgadan önce ve kesinlikle genişleyebilecek beşinci büyük dalgadan önce bir miktar yan hareket bekliyorum.

Credible Cryptoya göre şu anda XRP satmak için iyi bir zaman değil. Geçmişteki fiyat hareketleri ve mevcut piyasa duyarlılığı göz önüne alındığında fiyatın bir ay içinde 10 kat artmasının pek olası olmadığına inanıyor.

Ancak bu patlayıcı fiyat hareketi Bitcoin fiyatına da bağlı olabilir. Daha önceki zamanlarda Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini aştığında altcoinler genellikle 2 ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Bu bağlamda analist şunları söylüyor:

Önceki zamanlarda Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı altcoinler genellikle 2 ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Bunun anlamı videonun ilk bölümünden zaten bildiğiniz gibi Bitcoinin önümüzdeki hafta veya iki hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmasını bekliyorum. “GCredible Crypto” ya göre XRP fiyatı Bitcoinin tüm zamanların en yüksel seviyesinin üstesinden gelmesi şartıyla önümüzdeki bir ila iki ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesini kırabilir.

Ancak Credible Cryptonun da belirttiği gibi Elliott dalga teorisinde parabolik bir yükselişi gerçekleştirmek için beş dalga gerekir. Şu anda 1.00 $ da zirveye çıkmasını beklediği üçüncü dalga henüz tamamlanmadı ve bölgede 0.90 $ civarında güçlü bir direncin üstesinden gelmesi gerekiyor. Daha sonra 078 dolara daha güçlü bir düzeltme (4. dalga) olabilir.

Analist şu anda “dip bölgesini satın al” değerini 03761 ila 04183 $ arasında bir seviyeye koyuyor ancak XRPnin bu bölgeye tekrar gireceğine dair bir garanti bulunmadığını düşünüyor. 045 ABD Dolarına olan mevcut düşüş şimdiden en düşük seviye olabilirdi. Dahası 0.33 $ ın altındaki bir kırılma olasılığı daha da düşüktür ancak bu aynı zamanda tüm grafik modelini geçersiz kılacaktır.

Bilindiği gibi Credible Crypto iyi bilinen bir XRP boğasıdır ve halihazırda birkaç analizde XRP için 25 USDden 30 USDye kadar bir hedef fiyatla% 1.000den fazla bir fiyat artışı öngörmüştür. XRP bu makale yazılırken 062 Dolar seviyesinde işlem görüyordu ve son 24 saat içinde % 13 artı gösterdi. Aylık grafik % 157 gibi büyük bir artı gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku