XLM 0,409 dolara yükselebilir mi?

0 40

Boğalar ve ayılar geçtiğimiz üç gün boyunca 0325 ila 035 ABD Doları aralığında bir üstünlük savaşına kilitlendi. Boğalar Stelları (XLM) 28 30 Ocakta 0.35 dolar ın üzerine çıkarsa da bugün daha yüksek seviyeleri sürdüremediler bu da tüccarların rallilerde kar rezervasyonu yaptığını gösteriyor.

Bununla birlikte boğalar fiyatın 20 günlük EMAnın (028 dolar) altına düşmesine izin vermedi bu da daha düşük seviyelerde birikmeye işaret ediyor. Boğalar şu anda fiyatı genel direnç bölgesinin üstüne çıkarmaya ve sürdürmeye çalışıyor.

Başarılı olurlarsa XLM / USD paritesi 0409 dolara yükselebilir. Bu direncin üzerinde bir kırılma ve kapanış yolculuğu 050 dolara doğru başlatabilir. Yükselen hareketli ortalamalar ve 61in üzerindeki RSI boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

Ayılar fiyatı 20 günlük EMAnın altına çekerse bu olumlu görüş geçersiz hale gelecektir. Böyle bir hareket fiyatı 50 günlük SMAya (0.228 dolar) çekebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku