Winklevoss Kardeşler: Bitcoin Ancak İnternet Kapanırsa Biter!

0 1

Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler Bitcoin sisteminin ancak internetin kapanması durumunda sona ereceğini söyledi.

Bitcoin Milyarderleri paneline konuşmacı olarak katılan Winklevoss kardeşler gazetecilerin kripto para dünyası hakkında sorularını yanıtladı.

Piyasa değeri 229 milyon doları aşan Bitcoin için Winklevoss kardeşler yaşanan dönemin kripto ekosisteminin ilk günleri olduğunu düşündüklerini söyledi.

Bitcoine ilk olarak 2013 yılında yatırım yapan ve yatırımlarını hemen nakit dönüştürmeyi tercih etmeyen kardeşler “Başta çok da anlamlı bulmadığımız sistem birkaç tekiladan sonra anlam kazanmaya başladı” dedi.

İki kardeşin halihazırda piyasadaki tüm Bitcoin miktarının yüzde 1ine sahip olduğu biliniyor.

Panelde Wall Street Journal muhabiri Paul Vignanın “Zuckerberg ile bir kripto konferansında bir araya gelirseniz ne söylerdiniz?” sorusuna Winklevoss kardeşler “Partiye hoşgeldin Ne oldu da bu kadar geciktin? derdik” cevabını verdi.

Libra adı verilen bir kripto para birimini hayata geçirmek için çalışmalar yapan Facebookta Calibra departmanını yöneten isim David Marcus meclis üyelerine çağrıda bulunarak bu süreçte hükümetlere merkez bankalarına denetleyici kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve paydaşlara ihtiyaç duyduklarını söylemişti.

Açıklamaya ilişkin konuşan Winklevoss kardeşler Bitcoin sistemini sona erdirmek için tıpkı Kuzey Korede olduğu gibi internetin kapatılması gerektiğini ve ülkelerin de bu oyuna dail olmasının zorunlu olduğunu söyledi.

İki kardeş Bitcoine ek olarak Ethereum ve Zcashin de gelecekte önemli role sahip olacağını vurguladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku