WIKIPEDIA DA EN ÇOK GÖRÜNTÜLENEN KRİPTO PARALAR

0 0

Kripto para veri analiz projesi olan DataLight’ın hazırladığı yeni bir çalışmaya göre dünyanın en büyük bilgi platformlarından olan Wikipedia da en çok görüntülenen kripto parala listelendi.
Toplam piyasa hacmine göre oluşturulan CoinMarketCap sıralamasının aksine listede oldukça şaşırtıcı kripto paralar göze çarpıyor.

Bitcoin günlük görüntülenme konusunda 292.351 ile birinciliğini kimseye kaptırmazken onu hemen 46.161 görüntülenme ile Ethereum takip ediyor. Üçüncü sırada şaşırtıcı bir ismi görüyoruz. Yazım saatine göre CoinMarketCap üzerinde otuz beşinci sırada yer alan Basic Attention Token bulunuyor. Brave internet tarayıcısının kripto para birimi olan BAT 2018 yılının son çeyreğinde güzel bir ivme yakalamış olsa da sonradan bunu yitirmişti. Aynı şekilde listenin yedinci sırasında yer alan Doge da bir yükseliş yaşayıp düşenlerden.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku