Weiss Ratings, Bitcoin in Tekrardan 2017 Seviyesine Çıkamayacağını Söyledi

0 0

Weiss Ratings geçtiğimiz 20 Nisan tarihinde yayınladığı bir gönderisinde boğa piyasasasının herzaman bir öncekinden daha az şiddette olduğunu ve hep bir öncekinden daha alçak seviyede yükselişin olduğunu belirtti. Bununla beraber sıra kripto para sektörünün ”emebileceği” belirli miktarda para olduğunu ve bunun geçtiğimiz boğa piyasasında üretildiğini vurguladı. Bunun yanı sıra tarih Weiss Ratings’in tahmininin tersini yani her yeni boğada fiyatın daha çok arttığını belirtiyor. Buna rağmen şirket tahmininde ısrarcı.

Bunun yanında Bir çok analist son zamanlarda Bitcoin ve diğer kripto paraların sıradaki boğa koşusu için ısınma turu yaptığını konuşuyorlar.Bunlardan biri olan araştırmacı analist ve Delphi Digital’in kurucu ortağı Tom Shaughnessy önümüzdeki boğa koşusunun 2017’de yaşadığımız boğa koşusundan daha büyük olacağını söylüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku