Visa ile bir işbirliği haberi daha

0 0

Bitcoin girişimi Zap’ın kurucusu Jack Mallers dün Zap’ın dünyadaki herkesin doğrudan banka transferi yoluyla ABD Doları ile Bitcoin almalarına imkan tanıyan Strike ürününün halka açık beta sürümüne geçiş yaptığını duyurdu.

Aynı zamanda bir Lightning Network geliştiricisi olan Mallers CoinDeske Zap Inc.in Visanın Fast Track programına katıldığını da duyurdu.

Mallers “Visa piyasada mümkün olan en verimli şekilde yer almalarına yardımcı olmak için Fast Track program üyeleriyle birlikte çalışıyor ve yolun her adımını sağlıyor” dedi. Ayrıca bu yılki hedefin tüketici uygulaması kullanıcıları için bir Strike kartını kaldırmak ve Visa Directi tüketici uygulamasına entegre etmek olduğunu söyledi.

Bu yıl Visa kripto şirketleriyle çok çalışıyor. Örneğin son alışveriş ödülleri uygulaması Fold ve kripto para borsası Coinbase Visa ile işbirliği yapıyor. Her iki şirket de kripto para birimleriyle ilişkili Visa kartları sunuyor. Fold aynı zamanda bir Fast Track üyesidir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku