VeChain için önemli bir fırsat geliyor

0 14

Son zamanlarda altcoinlerde görülen ivme VeChain üzerindeki etkisini de gösterdi. Blockchain teknolojisini kullanarak tedarik zinciri yönetiminde devrim yaratmayı amaçlayan kurumsal odaklı projenin coini Kasım 2018den bu yana dolar bazında eşi görülmemiş bir düzeye ulaştı.

VET’te nisan ayından bu yana ciddi bir canlanma oldu. Kripto para birimi 00119 dolar seviyesini gördü ve 00028 dolar seviyesinden yüzde 325 yükseldi. VET son olarak Ekim 2018de bu seviyelerde alıcı bulabildi.

Şimdi VeChainin önünde önemli bir olay var. VeChain tarafından yapılan bir açıklamada projenin Çinin Şangay yerel yönetimi tarafından düzenlenen 2020 Dünya Yapay Zeka Konferansına katıldığı bildirildi.

Bu konferans VeChain için önemli bir fırsat olarak görülüyor. Amazon Microsoft ve Alibaba gibi devler de türünün en büyüğü olan konferansa katılacak. Ayrıca VeChain “Geleceği Blockchain Ekonomiyi Güçlendirin” başlıklı konferansta ilk Blockchain teknolojisi oturumunu açacak.

Konferans 9 Temmuz 2020 – 11 Temmuz 2020 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Konferans sosyal mesafe politikaları ve Kovid-19 salgını nedeniyle sınırların kapatılması nedeniyle online gerçekleştirilecek.

Piyasa değeri yaklaşık 650 milyon dolar olan en iyi 25 kripto para biriminden biri olan VeChain (VET) haberin yayınlandığı dakikalarda 0.0116 dolar eviyelerinden alınıp satılıyordu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku