Ve 11 haneli piyasa değerine sahip üçüncü kripto para oldu

0 5

Tether Bitcoin ve Ethereum dışında 11 haneli piyasa değerine sahip üçüncü kripto para oldu

Kripto para piyasası veri toplayıcısı Messari önde gelen kripto paralardan Tetherın piyasa değerinin ilk kez 10 milyar doları aştığını belirtti.

Mevcut fiyatlarla bakıldığında Tether Bitcoin ve Ethereumın ardından piyasa değeri 11 haneye ulaşan üçüncü para konumunda bulunuyor. Bu yıl yüzde 144 yükseliş kaydeden Tether 2020nin başında sadece 4.1 milyar dolarlık piyasa değerine sahipti

Bununla birlikte veri toplayıcılarının Tetherın piyasa değerine ilişkin verdiği rakamlar birbiriyle çelişiyor. CoinGecko ve CoinMarketCapin tahmini Tetherın değerinin 9 milyar doların biraz üzerinde olduğu yönünde.

Piyasa değerine göre en büyük ikinci stablecoin olan Circleın dolar jetonu “USDC” de Ocak başından bu yana üç haneli yükseliş kaydetti. Ekim 2018den bu yana istikrarlı bir şekilde yükselen USDC şu anda en büyük 18. kripto para ve değeri 930 milyon dolar civarında bulunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku