Uzun vadede potansiyele sahip en iyi 5 büyük para

0 1.370

Ethereum

ETH önemli bir direnç seviyesinin üzerinde bir atılım göstererek liderliği ele geçirdi ve piyasa hakimiyetinde yaklaşık % 2 yükseldi. 

Ethereumun ağı yeni tokenlerin piyasaya sürülmesi ve Defı sayesinde olağanüstü bir büyüme gösteriyor.

Ethereum 2.0ın platformu daha ölçeklenebilir ve hızlı hale getirdiği göz önünde bulundurulduğunda ETHyi gelecekte trilyon dolarlık bir piyasa değeri tokeni olarak görmek olasılıklar dahilindedir. 

Nem (Xem)

En popüler altcoinlerden biri olan NEM sıfırdan kodlanarak 2014 yılında piyasaya sürüldü. Ancak Proof of Importance isimli değiştirilmiş bir NXT PoS mekanizması kullanıyor.

NEM sahiplerinin projeye daha fazla katılım sağlamaları ve  geliştirmeye yardımcı olmaları adına DAO Maker ile işbirliği yaptı.

Hubın duyurulmasından ve piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Xemin fiyatında % 40 artış oldu.

Monero (XMR)

Monero son derece popüler olmasına rağmen piyasa değeri Bitcoin Cash gibi diğer coinlerle eş değer değildir. Monero gizlilik ve anonimlik gibi özellikleri yerine getiren birkaç paradan biri olarak biliniyor.

Birçok kişi Bitcoin işlemlerinin anonim ya da gizli olduğunu düşünse de bu durum gerçeklerden uzak kalıyor. Bu işlevi gerçekte Monero gibi gizlilik odaklı paralar başarabiliyor.

Son yıllarda Monero işlemleri ve aktif adresler önemli ölçüde artış göstermeye devam ediyor.

Elrond (ERD) 

ERD dört ay süresince yüzde 5 artış ile yüz fiyat artışı görerek 2020de en iyi performans gösteren token oldu.

Kırk üçüncü sırada yer alan ERD mainnetini başlattı. ERD kitlesel olarak ölçeklenebilir güvenli ve hızlı temeline dayanıyor.

ERD büyük kripto platformları ile ortaklık kuruyor ve büyük borsalarda listeleniyor.

Swipe (SXP)

Swipe kripto para birimlerinin gerçek zamanlı olarak fiat para birimleri kapsamında harcanması amacıyla Binance tarafından yakın tarihte satın alındı.

Swipe kullanıcıların Swipe Visa bankamatik kartı aracılığıyla kripto para harcamasına izin veriyor.

Ağustos 2019da yaklaşık 12 milyon dolar toplayan proje mcapte mevcut durumda 30 milyon dolardan 134 milyon dolara kadar büyük bir artış gördü.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku