Uzmanlardan Kritik Cardano Yorumu: Dönüm Noktasında mı?

112

Popüler altcoin projesi Cardano (ADA)’nun tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana değerinin yüzde 50’sinden fazlasını kaybetmesine rağmen, önde gelen kripto para birimi uzmanları, ADA’nın çok yakında geri döneceğini düşünüyor.

Analistlere göre ADA yükselişe geçebilir

Önde gelen kripto para uzmanı Cerbull, önde gelen altcoin Cardano (ADA) fiyatının yakın gelecekte yaklaşık yüzde 15 artacağını tahmin ediyor. Son zamanlarda düşüşe geçen ADA, analistin tahminini sunduğu sırada 1,72 dolardan işlem gördüğünden Cerbull’a göre yüzde 15’lik bir fiyat artışı hayati seviye olan 2 doların hemen altında kalıyor. Ancak, altcoin 3 Eylül’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,96 dolardan çok uzak görünüyor. Analist, konuya ilişkin olarak şöyle bir tweet paylaşıyor:

Burayı biraz tersine çevirmenin zamanı geldi. Birçoğunun bu kripto paradan nefret ettiğini ve çeşitli nedenlerle (esas olarak #Cardano’nun evrimi için) Charles’la dalga geçtiği görülüyor. ATH’den yaklaşık yüzde 50 aşağıdayız. Ancak buradan yüzde 15 yukarısını görebiliyorum.

 

Aynı şekilde, danışmanlık ve eğitim platformu Eight Global’in tam zamanlı trader’ı ve CEO’su olan Michael van de Poppe, Cardano (ADA)’nun önceki bazı destek seviyelerinin üzerine çıkması durumunda varlık için olası bir senaryo ile ADA için birçok olumlu yönü değerlendiriyor. Son zamanlarda düşüşe geçmesine rağmen Van de Poppe’ye göre özellikle hala boğa piyasasının ikinci ayağı devam ederken, ADA iyi bir satın alma fırsatı sağlayabilecek bir destek seviyesine ulaşmanın eşiğinde görünüyor.

Cardano 20 milyon işlemi geçti

ADA/USDT paritesini değerlendiren Van de Poppe, yükseliş için birkaç önemli seviyenin çevrilmesi gerektiğini ifade ediyor. Kriptoarena.com olarak daha önce de analizlerine başvurduğumuz analist, bunun için 1,78 dolardaki destek ve 1,90 dolar ile iki önemli seviye olduğunu belirtiyor. Van de Poppe, halihazırda daha düşük dipler yapıldığından bu durumu tersine çevirmeden önce bu tarz bir senaryo oluşabileceğini de ekliyor. Analist, Cardano hakkında ayrıca şunları tavsiye ediyor:

Belirli bir varlığa yatırım yapmak istiyorsanız, kimsenin çıkarı olmadığında veya çoğu insan varlığı beğenmediğinde girmelisiniz. Piyasalar böyle işler. Cardano’nun da şu anda böyle olduğunu düşünüyorum. Yani evet, ilgilenmeniz gereken bir alan.

Son zamanlarda, dünyanın en büyük hisse kanıtı (PoS) Blockchain’i olan Cardano, resmi olarak 20 milyon işlem ile yeni bir kilometre taşını aştı. Bu, ADA ağında tek bir günlük kesinti olmadan gerçekleştirildi. Gerçekten de Cardano’nun Blockchain’i, 1.522 gün boyunca herhangi bir kesinti yaşamadan istikrarını korurken, diğer rakip Blockchain’ler birkaç farklı durumda kesinti yaşadı. Şu anda ADA, son 24 saatte yüzde 2,14 düşüşe rağmen son yedi gün içinde yüzde 5,49 artışla 1,65 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finbold.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku