Uzmanlar Shiba Inu Konusunda İkiye Bölündü: Sırada Ne Var?

4.077

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, üç gün boyunca yaşanan yüzde 30 oranındaki artıştan sonra makul bir düzeyde seyrediyor. Ayrıca bu yükseliş trendi, 0,0000320 dolar seviyesine yükselişi de tetikledi. Piyasa yapısındaki değişim yatırımcıların da dikkatini çekti. Meme tabanlı kripto para birimi Shiba Inu, önceki piyasa rekorlarını kırmaya mı hazırlanıyor?. En iyi senaryoya göre ise SHIB fiyatı yüzde 40 oranında artabilir.

Fiyatlar 10 Ocak’tan şu ana kadar yüzde 30 oranında artış kaydetti

FXS raporu, Shiba Inu fiyatlarındaki artışın mevcut piyasayı değiştirebileceğini bildiriyor. Dört saatlik şamdan modelinin 0,0000253 doların altında kalması, fiyatları dibe vurmaya zorlayabilir; fiyatların destek seviyesine geri döndüğünü görebiliriz.

Raporlar, Shiba Inu fiyatının 10 Ocak’tan başlayarak yüzde 30 oranında arttığını gösteriyor. Fiyatlardaki artış günlük bir talep alanı oluşturuyor. Mevcut senaryo, sebep ne olursa olsun fiyatın artacağını garanti ediyor. Talep bölgesinden kaynaklanan yatırımlar nedeniyle fiyatlar hızlı bir şekilde artabilir. Piyasa trendindeki büyük değişimler yatırımcıları önemli ölçüde etkileyebilir. Kripto para piyasasının yüksek volatilitesi, yatırımcıları ani bir düşüşe karşı temkinli olmaya zorluyor.

Uzmanlar Shiba Inu hakkında farklı görüşlere sahip

Rapora göre, Shiba Inu işlemlerinin son zamanlarda büyük ölçüde arttığını gösteriyor. Yukarı yönlü grafik ilk olarak 10 Ocak’ta başlıyor ve üç gün sürüyor. Bununla birlikte, gelecekteki eğilimleri trader’lar tarafından merak ediliyor. Kripto paranın fiyatındaki artışı sürdürme yeteneği, onun fiyat seviyesini korumasında rol oynayabilir. Birçok uzman, değer artışına rağmen kripto paraya uzun vadeli yatırımlar yapmamaları konusunda yatırımcıları uyarıyor. Bunun başlıca nedeni piyasanın tutarsız fiyatları ve yüksek volatilitesidir.

Shiba Inu’ya ek olarak, Dogecoin ve Ethereum gibi diğer kripto paralar birimleri de piyasada görülen bazı işlemlerin ardından kısa bir süre içinde fiyatlarında artışa tanık oldu. İş adamları bu altcoin projeleri hakkında tweet paylaştı. Shiba Inu, 2020 yılında ortaya çıktı ve önümüzdeki günlerde Dogecoin için sıkı bir rekabet ortamı oluşturabilir. Bazı uzmanlar, şu anda piyasadaki zorluklara rağmen fiyatların artmaya devam edeceğini düşünüyor. Birçok uzman ise eğlence ve sosyal medya trendlerine dayalı olarak piyasaya çıktığı için Shiba Inu’ya yatırım yapmaktan kaçınıyor. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku