Usta Analistten Ripple (XRP) ve 4 Altcoin İçin Kritik Açıklama!

7.469

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC)’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine yönelik büyük baskısını takiben beş altcoin projesinde yükseliş bekliyor.

Popüler yatırımcı: beş altcoin, kripto piyasaları ısındıkça yükselmeye hazır

Credible Crypto takma adlı yatırımcı, 251.200 Twitter takipçisine, balinaların Curve Finance merkezi olmayan borsaya (DEX) güç veren Convex Finance altcoin CVX tokeni biriktirdiğini düşünüyor. Konu ile ilgili olarak analist değerlendirmelerini şöyle açıklıyor:

Profesyonellerden tarafından 21,53 dolar fiyatla bir milyon dolarlık altcoin CVX alımı yapılıyor. Evet, hala erkencisin.

Credible, Ripple’ın ABD’deki menkul kıymetler piyasası düzenleyici otoriteleriyle yasal savaşına rağmen XRP’nin güçlü göründüğünü söylüyor. Altcoin XRP’nin tarihi bir direnç seviyesini desteğe dönüştürmesini ve büyük bir rallinin önünü açmasını bekliyor. Konu hakkındaki görüşlerini Credible şu şekilde paylaşıyor:

Teknik açıdan bakıldığında, bir analistin bu çizelgenin düşüş eğiliminde olduğunu nasıl değerlendirdiğini anlamakta zorlanıyorum.
Yakında buradan ayrıldığımızda XRP yüzleri güldürecek.

Kaynak: Credible Crypto/Twitter
Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Analist, Ethereum (ETH)’un, Bitcoin’in son zamanlardaki rekor kıran yükselişinin ayak izlerini takip ederek yeni zirvelere ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor. CoinGecko’ya göre altcoin ETH şu anda 4.118 dolardan işlem görüyor. Merkezi olmayan genel ağ Hedera Hashgraph (HBAR)’ın dijital varlığına gelince, Credible Crypto, varlığın 0,47 dolar seviyesindeki engeli aşması durumunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini söylüyor. Bu hususta analist şunları aktarıyor:

HBAR buradaki planı güzelce takip ediyor. Bu aralığın orta noktasına karşı kıvrılıyor. Yakında kırılacağından şüpheleniyorum ve 0,43’te yüksek aralıklara doğru gidiyoruz. Açık kırmızı renk yeni tüm zamanların en yüksek seviyesini gösteriyor olabilir.

Analist: Solana tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak

Son yedi gündür, altcoin SOL neredeyse %26’lık bir artış yakalayarak, 162,60 dolardan, 204,30 dolar seviyesine yükseldi. Konu hakkındaki düşüncelerini ünlü yatırımcı şöyle özetliyor:

Turuncu bölgenin çok daha büyük bir düşüşten önceki son savunma hattı olduğuna dikkat edin.
BTC direnci kırdı ve düşüş senaryosu geçersiz oldu. Sadece SOL değil, diğer birçok alternatifte de tüm zamanların en yüksek seviyesine hazırlanın.

Kaynak: Credible Crypto/Twitter
Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Usta analist, altcoin projelerinin piyasa fiyatına ilişkin olarak tahminlerini şöyle belirtiyor:

Merak ediyorsan, bu da altcoin projelerinde tam boğa koşusu anlamına geliyor.

Evet, başlangıçta BTC dikkatleri üzerine çekecek, ancak altcoin projeleri yakında kendi büyük rallileriyle BTC’yi takip edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku