Usta Analist Haziran’da Boğa Döngüsüne Girecek 5 Kripto Parayı Açıkladı

145

Kripto para stratejisti ve analist Michaël van de Poppe, Haziran’da boğa döngüsüne girmeye hazırlandığını düşündüğü 5 kripto para birimini açıkladı.

Orion Protocol ve Algorand listenin başındaki kripto paralar

Yayınladığı yeni bir videoda Van de Poppe, genel piyasa oynaklığına rağmen düşük sermayeli altcoin’in Bitcoin’e (ORN/BTC) karşı iyi durumda olduğunu gördüğü için likidite toplayıcı Orion Protocol’u takip ettiğini söylüyor. Analist şunları söyledi:

 Orion’a bakmamın nedeni sadece fiyat hareketine değil, aynı zamanda yoğun volatilite sırasında Orion’un direnç göstermesine da dayanıyor… Fiyat hareketine bakarsak, Orion’un yılın önceki bölümünde, önceki alt sezonda da çok güzel bir yükseliş yaptığını görebiliriz ve şimdi daha yüksek ve daha yüksek dipler yaptığımızı görebiliriz.

Van de Poppe, 0.00017 aralığında herhangi bir yerde Orion’a yatırım yaptığını ekliyor. Hedefi, alış bölgesinden yaklaşık yüzde 50’lik bir potansiyel yükselişi temsil eden 0.00025’lik direnç.

Popp’nin listesinde bir sonraki sırada, ölçeklenebilir ve güvenli kripto para birimi Algorand (ALGO). Analist, ALGO’nun 100 ve 200 günlük hareketli ortalamaları güvenli bir şekilde tutabildiğine ve BTC çiftinde (ALGO/BTC) daha yüksek dipler yaptığına dikkat çekiyor. Van de Poppe, ALGO’nun 0,000027 seviyesinde kalması durumunda, 0,00004 hedefine doğru yolculuğuna devam edeceğini varsayıyor.

Analist: Chainlik ve KAVA ivme kazanacak

Van de Poppe’nin izlediği üçüncü varlık, BTC çiftinde (KAVA/BTC) 100 ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerinde işlem gören merkeziyetsiz finans kredi protokolü Kava’dır.

Analist, ölçeklenebilir blockchain ağı Cosmos’un (ATOM) da yükseliş eğiliminde olduğunu ve önemli bir süredir birikim aşamasında olduğu için Bitcoin çiftinde (ATOM/BTC) büyük bir ivme göreceğini belirtiyor.

Son olarak, Van de Poppe, diğer Oracle projelerine de öncülük edebilecek Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı Chainlink’in en iyi Oracle projesini izliyor. Analist şunları söyledi:

Sert çöküşünden bu yana Chainlink, 100 ve 200 günlük hareketli ortalama göstergelerinin üzerinde kalmayı başardı. Van de Poppe, LINK’in 0,00077’de destek buluyor gibi göründüğünü ve bunun iyi bir alım bölgesi olabileceğini söylüyor.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku