Usta Analist: Cardano (ADA) ve 3 Altcoin Boğa Döngüsüne Girecek!

115

Kripto para piyasasında yakından takip edilen trader ve analist, Cardano (ADA) ve az bilinen üç altcoin’in fiyat hareketi üzerine açıklamalarda bulundu.

Cardano 2021’in geri kalanında ivme kazanacak

Sektörde Capo olarak bilinen analist, 134 bin Twitter takipçisine, Ethereum’un rakibi Cardano’nun 2021’in geri kalanda büyük bir boğa göndüsüne gireceğini ve yükseliş ivmesinin hızlanacağını iddia etti. Capo, şunları ekledi:.

ADA konusunda o kadar iyimserim ki, fiyatın fırlayacağını hissedebiliyorum.

Poltool Verileri Açıklandı: Cardano (ADA) Yeni Bir Rekora İmza Attı!
 

Analist, ADA’nın en büyük kripto varlıklarından biri olduğunu belirtti ve şu anda Bitcoin‘e ve en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum’a iyi bir rakip olduğunu düşünüyor ve şunları vuruluyor:

ETH, BTC’den daha iyi görünüyor. Ve ADA, ETH’den daha iyi görünüyor…ADA şu anda en favori altcoin’lerimden biri olmaya devam ediyor.

Analist: World Token devasa yükseliş kaydedecek

ADA’ya ek olarak Capo, tüm dijital ürünler için tek duraklı bir dijital pazar oluşturmaya çalışan World Token’ı (WORLD) da yakından takip ettiğini söylüyor. Analist, WORLD’ün Ethereum’a (WORLD/ETH) karşı 0.000027’nin üzerine çıkması durumunda yükselişe geçebileceğini söylüyor ve şunları ekliyor:

Hala tetikleyiciyi bir ivme bekliyorum (mavi ok) – temeller iyi ama henüz gücünü göstermiyor.

Capo, Bitcoin’e (TOMO/BTC) karşı ölçeklenebilir, geliştirici dostu akıllı sözleşme platformu TomoChain’den (TOMO) de umutlu. Analist, TOMO’nun önümüzdeki yıl BTC’ye karşı yaklaşık yüzde 600 arttığını gösteren bir grafik paylaşıyor.

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson Artık Bir Kripto Milyarderi
 

Phala Network umut vaat ediyor

Merkeziyetsiz, birlikte çalışabilir bulut bilişim projesi Phala Network (PHA), Capo’nun izlediği başka bir varlıktır. Capo, 100 milyon doların biraz üzerinde bir piyasa değeri olan PHA’nın, şu anda 800 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olan ilk birlikte çalışabilir blok zincirlerinden biri olan Quant’ın izinden gidebileceğine inanıyor ve şunları belirtiyor:

PHA bir QNT çekmek üzere. Sadece söylüyorum.

Capo, Bitcoin analizini bu hafta da paylaştı ve Bitcoin’in “45-48 bin dolara ışınlanmak üzere” olduğunu belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku