Usta Analist: Bu Altcoin Henüz Keşfedilmedi ve 10 Kat Atabilir!

136

Sektörde yaygın olarak takip edilen analist ve Coin Bureau programının sunucusu Guy, pek fazla kişinin fark etmediği ve yakın zamanda bir boğa döngüsüne girebileceğini düşündüğü bir altcoin’in detaylarını paylaştı.

Analist projenin ayrıntılarını paylaştı

Yayınladığı yeni bir videoda, Guy olarak bilinen Coin Bureau sunucusu, bir milyon abonesine, dijital varlık yönetimi devi Grayscale’s Livepeer Trust aracılığıyla Livepeer’e (LPT) yeni bir sermaye akışı fark ettiğini söylüyor. Livepeer, Ethereum ağında merkeziyetsiz, Blockchain ile çalışan bir video akış platformudur. Proje, rakibi Theta Network’e (THETA) benzer şekilde büyüyen akış ve canlı yayın endüstrisine Blockchain ve  merkeziyetsizliği tanıtmayı amaçlıyor. LPT, Livepeer’in protokol tokenıdır, ancak platformun değişim aracı değildir.

Analist, son aylarda on milyonlarca dolar çekmesine rağmen, LPT’nin kripto para sektörü tarafından nispeten fark edilmediğine dikkat çekiyor. Ona göre, trader’lar kripto varlığını yakından takip etmeli. Guy şunu söyledi:

Spoiler uyarısı: Bu projenin ciddi bir potansiyeli var. Livepeer’ın bu kadar küçük bir fonla bu kadar ileri gitmesini ciddi anlamda etkileyici buluyorum. Kripto para sektöründe yeterli miktarda katılım ve nüfuza sahip işleyen bir ürünü var ve proje gerçekten yeni başlıyor. Livepeer’ın önceki kilometre taşlarını ve yol haritalarını incelerken, projenin 2017’de başlamasından bu yana plana bağlı kaldıklarını fark ettim. Bu, Livepeer’in gelecek vaatlerini çok daha güvenilir kılıyor ve büyük oyuncuların bu konuda çok istekli olduğu açık. bu protokolün potansiyelini görmeye başlıyoruz.

Fiyat on kat daha artabilir

Analist, CoinGecko’ya göre, LPT’ye yönelik genel talebin geçen yılki yüzde 1,100 yükselişinden sonra bile sürekli olarak arttığını belirtiyor. Yakından takip edilen analist, LPT için büyük bir rallinin ufukta olabileceğini ekliyor. Analist son olarak şunları söyledi:

Bu metriklerin genel eğiliminin kesinlikle doğru yönde ilerlediğini açıkça görebilirsiniz. Bu devam ederse, LPT’nin mevcut fiyatından 10 kat daha fazla arttığını görebilirim. Ve bunun nedeni, çok küçük bir piyasa değerine sahip olması ve LPT’lerini boşaltmayı bekleyen balinaların olmamasıdır. Bu kriter bir altcoin’in yol alabilmesi ve manipülasyona uğramaması için oldukça önemli bir kriter.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku